böcek ilaçlama 3 180x180 - İyi Bir İlaçlama Firması Nasıl Olmalıdır?

İyi Bir İlaçlama Firması Nasıl Olmalıdır?

Böcekler insanların sağlığı ve yaşam güvenliği açısından oldukça zararlı canlılardır. Bunun en iyi örnekleri ise kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek türleridir. Bu canlılar aynı zamanda girdikleri ortam içinde de pek çok olumsuzluğa neden olur.
Prestij böcek ilaçlama firması yıllardan beri kaliteli hizmet anlayışı ile insanların yardımı için İstanbul'un her ilçe ve mahallesinde hizmet vermektedir. Uzman ilaçlama ekibinin kesin sonuca ulaşması için öncelikle alan büyüklüğünü ve böceğin cinsinin tespit etmesi gerekir. Gerekli analizler sonucunda ilaçlama şekline karar verilir. Uygulama sonucunda alan içinde ilaçlama yapılan böcek türü ile uzun süre karşılaşmak olası değildir.
İyi bir ilaçlama firması kurum veya kişilere özel alanları içinde yaptığı ilaçlama uygulamalarının başlangıcımda olduğu gibi sonucunda da yardımcı olmalıdır. Firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli tüm belgelere ve ruhsatlara sahip olmasının yanı sıra kullanacağı ilaçlar ise insan sağlığı açısından zararsız olmalıdır. İlaçlama uygulaması sonucunda kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde rahatlıkla hareket edebilmelisiniz. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda alan içinde belirli bir süre derinlemesine temizlik yapılmaması gerekir. Aynı zamanda ekibin şikayetçi olunan alanda böcek ilaçlama uygulaması yapıldığına dair belgeleri teslim etmesi gerekir.
Prestij böcek ilaçlama firması müşteri hizmetleri ve ilaçlama ekipleri ile birlikte 7/24 kesintisiz bir şekilde ilaçlama uygulaması vermektedir. Böcek ilaçlama uygulamaları İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

böcek ilaçlama 15 180x180 - İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İlaçlama uygulamaları açık veya kapalı fark etmeksizin tüm yaşam alanlarımızı fare ve böcek çeşitlerine karşı dezenfekte etme işlemidir. İlaçlama sayesinde tüm alanlarınız içinde uzun bir süre herhangi bir böcek veya fare çeşidine rastlamak olası değildir. Böcek ve fareler insan sağlığına ve ev güvenliğine zarar veren canlıların başında gelir.

Bu haşere çeşitleri başlıca; bit, hamam böceği, kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek çeşitleridir. Oldukça zararlı olan bu türler girdikleri alan içinde oldukça büyük sorunlar yaratır.

İlaçlama uygulamaları gerek KOBİ'ler gerekse aileler tarafından günümüzde oldukça sık tercih edilen bir yöntemdir. Bu sayede yaşam alanlarınız içinde oluşabilecek tüm haşere çeşitlerine karşı önlem almış olursunuz.

İlaçlama firması seçiminde oldukça dikkatli ve özenli davranılması gerekir. İlaçlamayı yürütecek olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından böcek ilaçlama uygulaması yapabilmesi için onaylı tüm belgelere sahip olması gerekir.
Böcek ilaçlama için kullanılacak olan ilaçların diğer hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması; etraftaki diğer insan ve hayvan çeşitlerinin sağlığı açısından zararsız olması gerekir.

İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir

Böcek İlaçlama şirketi seçerken dikkatli olun!

Uygulamaya başlamadan önce ekibin ilaçlama yapılacak olan alan büyüklüğünü, böceğin sayısını, böceğin ilaca karşı olan direncini ve böceğin türünü belirleyen bir araştırma yapması gerekir.

Böcek ilaçlama işlemi bittikten sonra ekip lideri sorumlu olan kişiyi ilaçlama ve yapılacaklar hakkında bilgilendirir.
Müşteri hizmetleri desteği gerek ilaçlama öncesi gerekse ilaçlama sonrasında belirli bir süre devam etmelidir.
İlaçlama yapıldığına dair ekip tarafından sorumlu kişiye gerekli belgelerin teslim edilmesi gerekir.

Prestij böcek ilaçlama firması yıllardan beri gerek büyük işletmelerin, gerekse bireylerin huzuru ve sağlığı için kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet anlayışı ile İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde 7/24 böcek ilaçlama faaliyetine devam etmektedir. Herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız, Prestij böcek ilaçlama firmasına ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz uygulamalarımız hakkında gerekli tüm bilgiyi size aktaracaktır. Haşere ilaçlama uygulamalarımız İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde ekonomik ve sabit fiyattadır.

belediye ilaclama 180x180 - Böceklerden Korunmak İçin Neler Yapmalıyız?

Böceklerden Korunmak İçin Neler Yapmalıyız?

Böcekler yaşam alanlarımız içinde olmasını istemediğimiz canlılardır. Verdikleri tahribat zaman zaman çok büyük sonuçlar doğurabilir. Girdiği alan içinde çok kısa sürede üreyerek, her yere dağılır ve istila haline dönüşür. İstila haline dönüşen böceklerden kurtulmak ise bi hayli zordur.

Genellikle haşere çeşitleri yaşam alanları içine; su, kanalizasyon ve kalorifer borularından, duvar ve parke çatlaklarından, yeşil alanlara yakın olan açık kapı ve pencere kenarlarından kolaylıkla sızabilir. Ayrıca her türlü dolap içinde, yatak ve halı altlarında yaşayabilir. Böceklerden korunmak için bu alanların temizliği ihmal edilmemelidir. Fakat temizlikle sadece çok az sayıda böcekten, o anlık kurtulmuş olursunuz. Böceklerden kalıcı ve kesin çözüm ile kurtulmak için profesyonel yöntemler denemeniz gerekir.

Böceklerden Kurtulma Yöntemleri

Böceklerden Kurtulma Yöntemleri

Ev, iş yeri, otel, hastane ve fabrika gibi alanlar içinde kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahta kurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi fare ve böcek türleri ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ve zaman kaybetmeden böcek ilaçlama firmalarından yardım almanız gerekir.

Prestij böcek ilaçlama firmasına ait ekip büyük bir titizlikle ilaçlama uygulamasına başlar. Öncelikle ilaçlama yapılacak olan alan incelenir, ardından böceğin türü ve ilaca karşı olan direnci keşfedilir. Alan büyüklüğü ve diğer kriterler göz önüne alınarak hangi tür ilaçlama yapılacağına karar verilir. Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda ilaçlama yapılan alanda uzun bir süre böcek şikayeti olmayacaktır. Yaşam alanlarınızı düzenli bir şekilde ve her böcek çeşidine karşı korumak için belirli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamalarından yararlanmak gerekir.

Prestij böcek ilaçlama firması yılların verdiği güvence ile size en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışını yansıtır. Prestij böcek ilaçlama firmasına ulaşarak, müşteri hizmetleri desteği ile fare ve böcek ilaçlama uygulamaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İlaçlama hizmetlerimiz İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır.

NTkzNzU4ND atasehir icerenkoy imar plani degisikligi askiya cikti 180x180 - İçerenköy mahallesi

İçerenköy mahallesi

Prestij böcek ilaçlama şirketi olarak, yaşam alanlarınıza girip tehlike yaratan tüm fare ve böcek türlerine karşı ilaçlama hizmeti faaliyetimize devam etmekteyiz. İlaçlama; kapalı veya açık alanlar içinde belirli bir böcek veya fare çeşidine karşı uygulanabilen sterilize etme işlemidir. İlaçlama uygulaması sonrasında şikayetçi olunan alan içinde belirli bir süre böcek çeşitlerine rastlamanız olası değildir.
Prestij böcek ilaçlama firması İstanbul'un genelinde olduğu gibi Ataşehir ilçesi, İçerenköy ilaçlama servisi olarak da hizmet vermektedir. İlaçlama firması seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi ilaçlamayı uygulayacak olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Prestij böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip olduğu gibi aynı zamanda kullanılan ilaçlarda TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Kullanılan ilaçların ve uygulanacak olan yöntemin günümüz teknolojisine uygun olması gerekir.
Prestij böcek ilaçlama firması, yıllara varan tecrübesi ve deneyimli ilaçlama ekibiyle beraber kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmet anlayışı ile İstanbul'un genelinde olduğu gibi İçerenköy ilaçlama servisi olarak da pire, fare, hamam böceği, kalorifer böceği ve diğer tüm böcek çeşitlerine karşı faaliyetini sürdürmektedir.
Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek türünden şikayetçiyseniz, Presjik böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

gumus bocegi 1 180x180 - Gümüş böceği ilaçlama

Gümüş böceği ilaçlama

Dünya üzerinde büyük bir nüfusa sahip olan böcekler, ekolojik dengenin işleyişi için doğada oldukça gerekli canlılar içinde yer alsa da yaşam alanlarına girdiğinde birçok olumsuzluğu da beraberin de getirir. Bunların arasında yer alan bir tür ise gümüş böceğidir. Genellikle 10, 12 mm uzunluğunda, gümüş renkli gibi görünen fakat beyaz renkli olan böcek çeşididir. Gümüş böceğinin hareket kabiliyeti son derece gelişmiş olmasından ötürü girdiği alanlar içinde istediği an yer değiştirebilir. Prestij böcek ilaçlama firması olarak yıllardan beri yaşam alanlarına sızan diğer tüm böcek çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz.
Genellikle nemli, karanlık ve kapalı alanlarda barınmayı seven gümüş böceğinin 300 milyon yıldır nesillerinin devam ettiği bilinmektedir. Karton, kutu, koli ve kitapların arasında yaşam alanlarına sızabilir. Bu alanlar içinde daha çok mutfak, banyo, kiler, dolap içi, çatı ve bodrum katlarında barınır. Dişi bir gümüş böceği günde ortalama olarak 200 adet yumurta bırakabilme özelliğine sahiptir. Bu canlının yumurtadan çıkıp yetişkin bir hal alması ise yaklaşık 4 aylık bir zaman içinde gerçekleşir. Gümüş böceğinin ortalama yaşam süreleri 1 ve 3 yıl arasında değişmektedir. Fakat bu durum ortamın şartlarına göre 8 yıla kadar uzayabilir.
Prestij böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsız olduğu belirlenmiştir. Uzman ilaçlama ekibimizin ilaçlama yapılacak olan alana gelip, alan büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından gümüş böceği ilaçlama işlemine geçilir. Uygulama sonrasında şikayetçi olunan alanda uzun bir süre o canlı türüne rastlamanız olanaksızdır.
Sizde ev, iş yeri, okul, otel, fabrika, hastane gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda da gümüş böceği türünden şikayetçiyseniz, 7/24 faaliyetini sürdürmekte olan Prestij böcek ilaçlama firmamıza başvurarak, müşteri hizmetlerimizden gümüş böceği uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.