Prestij böcek ilaçlama şirketimiz ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmeti sunar.

VİDEOLAR

Videolar

HAMAM BÖCEĞİ

hamam böceği ilaçlama Hamam böceği Latince ışıktan kaçan anlamındadır. İnsan lar tarafından en iyi tanınabilen hayvandır. Kutuplara doğru gidil dikçe türlerinde azalma görülür.

Devamını Okuyunuz>>

FARE İLAÇLAMA

fare ilaçlama Bütün fareler arasında insanın yaşadığı yerlere en çok sokulan tür olan ev faresi, Avrasya'dan dünyanın hemen her yanına insanlar aracılığıyla taşınarak dağılmıştır.

Devamını Okuyunuz>>

TAHTA KURUSU

tahta kurusu ilaçlama Tahta kurusu 2-2,5mm büyüklüğünde oval, yassı 6 ayaklı pas renginde bir böcektir. Ezile rek öldürüldüğünde pis koku çıkartır. Diğer böceklerin aksine ezildiğinde kan görülür.

Devamını Okuyunuz>>

PİRE İLAÇLAMA

firavun böceği Pire, 2-4 mm arasında boyutları olanve kendi boyutunun çok daha yükseğe zıplayabilme özelliğine sahip haşeredir. İnsanlarda, kedi, köpek gibi hayvanlarda bulunan pire, üzerlerinde bulundukları canlıların kanlarını emerek beslendiği için sağlık sorunlarına sebep olur. Pire ilaçlama, bu aşamada uygulatılması gereken bir yöntemdir.

Devamını Okuyunuz>>

HAMAM BÖCEĞİ İLACI

hamam böceği ilacı Hamam böceği ilacı, hamam böceğinin ortadan kaldırılması uygulamalarında kullanılır. Hamam böceği ilacının kullanımı zaman, mekan ve yoğunluğa göre değişiklik gösterebilmektedir.

Devamını Okuyunuz>>

Hamam Böceği ilacı ilaçlama

Hamam böceği ilacı

HAMAM BÖCEĞİ İLACI


Tehlikeli ve zor haşere olması sebebiyle hamam böceği ile mücadele bireysel yapılmamalıdır. Dışarıda,alacağınız onlarca hamam böceği ilacı bulunur. Bu tür ilaçlar hamam böceklerine çözüm olmamakla birlikte kişilerin sağlıklarına da tehdit oluşturabilir. Bilinçsizce alınan ve kullanılan hamam böceği ilacı büyük tehlike demektir. Hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından yardım alınması durumu sizler açısından daha sağlıklı olacaktır.

Hamam böceği nemli, sıcak ve pis ortamlarda bulunmaları sebebiyle birçok mikrop taşır. İnsanların yaşam alanlarında olmalarından dolayı bu mikropları kolayca kişilere bulaştırarak onlarca hastalığa sebep olur. Besin ihtiyaçlarını giderebilmek amacıyla ev, fırın, lokanta, iş yeri, pastane gibi kapalı alanlarda sıkça gördüğümüz hamam böceğinden kurtulmak şarttır. Yiyeceklerin ve eşyaların üzerlerinde dolaştıkları sırada bıraktıkları salya ve dışkılar yoluyla bulaştırdıkları hastalıklara muhakkak engel olunmalı, bu durum içinse haşere ilaçlama firmaları ile görüşülmelidir.

Hamam böceği ilaçlama firmaları kişilerin yaşam alanlarını daha sağlıklı kılarak, kişiler için daha huzurlu, güvenilir ortamlar oluştururlar. Bu nedenle evde hamam böceği görülmesi durumunda hamam böceğinden kurtulmak amacıyla ilaçlama firmaları ile irtibat kurulması en doğru davranış olacaktır. Aksi takdirde çoğalmaları da göz önünde bulundurularak verebilecekleri zararlara engel olunamaz

Hamam böceği hassas algılara sahip olması sebebiyle, tehlike durumlarını sezerek kolayca kaçabilir. Hızlı olmaları yakalanmalarını zorlaştırır. Bireysel olarak her bir hamam böceği ile başa çıkmak imkansız denecek kadar zordur. Bu durumlarda hamam böceği ilaçlama firmaları sizlere yardımcı olabilmektedir. Yumurtalarını da diğer haşere türleri gibi dışarıda bırakmak yerine kapsüller halinde bırakırlar. Dişi hamam böcekleri ölürken bile yumurtalarını çeşitli yerlere koyabilir. Yani hamam böceğinden kurtulmak, bıraktığı yumurtaların erginliğe ulaşarak yeniden sorun oluşturmasına engel değildir. Hamam böceği ilacı satan yerlerden aldığınız ilaçlar bu yumurtalar için hatta hamam böceklerini yok etmek için çözüm olmaz.

İnsan gıdalarıyla beslenebilen hamam böceği lokanta, pastane, fırın, otel tarzı işletmelerde de oldukça sık görülür. Bu tarz yerlerde bulunan müşterilerin hamam böceğiyle karşılaşmaları durumu arkasından birçok sorun doğuracaktır. Bir daha tercih edilmeyecek olan bu alanlar işletmeciler için de maddi kayıp demek olur. Bunun dışında tabiki en önemlisi kişi sağlığıdır. Yiyeceklerle bulaşabilen hastalıklar hamam böceği yok edilmediği durumlarda çoğalmaya devam eder. Bu işletmelerin belirli aralıklarla haşere ilaçlama firmaları tarafından alacakları yardımlar doğrultusunda hamam böceği ilaçlama yaptırmaları şarttır. İhmal edilmemesi gereken bu davranış hamam böceği ile mücadele konusunda ciddi önem taşır.

Kişiler hamam böceği ilacı alarak bu haşereden bir an önce kurtulacaklarını zanneder. Ancak bu davranış yanlıştır ve kesinlikle sonuç vermeyecektir. Yapılan uygulamalar sonrasında yeniden hamam böceği ile mücadele etmek zorunda kalacak kişiler bu durumu yeniden yaşamamak için haşere ilaçlama firmaları ile irtibat kurarak, hamam böceğine uygun ilaçlamalar uygulatmalıdır. Sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemleri hamam böceği ilaçlama için tercih edilen uygulamalardır.

Sıvı İlaçlama: Kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olarak ayrılan sıvı ilaçlama yöntemi, yok edilmesi zor olan hamam böceği ile mücadele edecek kişilerin tercih ettikleri yöntemdir. Kapsüller halinde yumurta bırakan ve her kapsülde 45-50 yumurtası bulunan hamam böcekleri yılda 8-10 defa ürer. Bu durumları göz önünde bulundurularak hamam böceğinden kurtulmak için daha etkili haşere ilaçlama uygulaması olan sıvı ilaçlama kullanılır. İlaçlama yapılmadan önce açıkta bulunan gıdalar kapatılarak saklanmalıdır. İlaçlama sonrasında da alan iyice havalandırılır.

Jel ilaçlama: Hamam böceğinden kurtulmak amacıyla, insanları rahatsız etmeden uygulanan bir diğer yöntem ise jel ilaçlamadır. Bu hamam böceği ilacı yiyen haşere ölür ve ölen haşereyi de bir diğeri yer. Döngü devam ederken kişiler tüm hamam böceklerinden kolayca kurtulmuş olur. Kokusuz olması sebebiyle ilaçlama sırasında kişilerin alanı terk etmelerine gerek olmaz.

Hamam böceği ilacı kullanarak bireysel olarak hamam böceği ile mücadele eden kişiler tehlikenin farkında olmalı ve kesinlikle hamam böceği ilaçlama firmaları tarafından yardım almalıdır. Profesyonel ilaçlama firmaları tercih edilmesi, sonuca daha çabuk ulaşmanızı sağlar. Prestij ilaçlama olarak hamam böceği konusunda da uzman, eğitimli kadromuzla 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz.

Hamam böceği ilacı, hamam böceğinin ortadan kaldırılması uygulamalarında kullanılır. Hamam böceği ilacının kullanımı zaman, mekan ve yoğunluğa göre değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle insanların besin alanlarında koloniler oluşturan ve insanların beslendikleri, atıkları ve etrafta mevcut olan besinlerden beslenen hamam böcekleri ile mücadelede kullanılan ilaçlar şunlardır.


1. Sıvı (spray)İlaçlama Sıvı ilaçlama, pulvarizator ile gerçekleştirilen ve püskürtme yöntemi diye tabir edilen bir ilaçlama yöntemidir. Bu uygulama hamam böceklerinin gezebileceği ve yuva yapabileceği yerlere sıkılır, hamam böcekleri de bu alanlardan geçerken hamam böceği ilacı ile temas eder ve ölürler

2. Jel İlaçlama Bir Yem olarak tabir edilen jel, hamam böceğinin çok sevdiği bir hamam böceği ilacı dır. Hamam böceğini, kokusu ve tadı ile kendine çeken ilaç hamam böceği tarafından yenir. İlacı yiyen hamam böceği yuvasıne döner ve orda ölür. Yapıları itibari ile birbirlerini, birbirlerinin dışkılarını, birbirlerinin kusmuklarını yiyen hamam böcekleri ölen hamam böceğini yer. Böylece kolonideki bütün hamam böcekleri domino etkisi denilen yöntemden etkilenir ve ölürler.

ilaçlama Firmaları | Böcek ilaçlama | Ev ilaçlama | Pire ilaçlama | izmir ilaçlama | Haşere ilaçlama | istanbul ilaçlama| ilaçlama şirketleri Sitemap | Rss Besleme

prestij böcek ilaçlama Genel Genel