Prestij böcek ilaçlama şirketimiz ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmeti sunar.

VİDEOLAR

Videolar

HAMAM BÖCEĞİ

hamam böceği ilaçlama Hamam böceği Latince ışıktan kaçan anlamındadır. İnsan lar tarafından en iyi tanınabilen hayvandır. Kutuplara doğru gidil dikçe türlerinde azalma görülür.

Devamını Okuyunuz>>

FARE İLAÇLAMA

fare ilaçlama Bütün fareler arasında insanın yaşadığı yerlere en çok sokulan tür olan ev faresi, Avrasya'dan dünyanın hemen her yanına insanlar aracılığıyla taşınarak dağılmıştır.

Devamını Okuyunuz>>

TAHTA KURUSU

tahta kurusu ilaçlama Tahta kurusu 2-2,5mm büyüklüğünde oval, yassı 6 ayaklı pas renginde bir böcektir. Ezile rek öldürüldüğünde pis koku çıkartır. Diğer böceklerin aksine ezildiğinde kan görülür.

Devamını Okuyunuz>>

PİRE İLAÇLAMA

firavun böceği Pire, 2-4 mm arasında boyutları olanve kendi boyutunun çok daha yükseğe zıplayabilme özelliğine sahip haşeredir. İnsanlarda, kedi, köpek gibi hayvanlarda bulunan pire, üzerlerinde bulundukları canlıların kanlarını emerek beslendiği için sağlık sorunlarına sebep olur. Pire ilaçlama, bu aşamada uygulatılması gereken bir yöntemdir.

Devamını Okuyunuz>>

HAMAM BÖCEĞİ İLACI

hamam böceği ilacı Hamam böceği ilacı, hamam böceğinin ortadan kaldırılması uygulamalarında kullanılır. Hamam böceği ilacının kullanımı zaman, mekan ve yoğunluğa göre değişiklik gösterebilmektedir.

Devamını Okuyunuz>>

Hamam böceği ilacı Nasıl Kullanılır? ilaçlama

Hamam Böceği ilacının kullanımı, tecrübe ve uzmanlık gerektiren bi iştir. En iyi Hamam Böceği ilacı olarak bilinen jel, Haşerenin bulunduğu alana jel içerisinde bulunan sıvımsı maddenin küçük noktalar halinde dağıtılması şeklinde olur. Bırakılan bu noktacıklar kokusu ile hamam böceklerini cezbeder ve kendisine çeker. Bu sıvıyı yiyen hamam böcekleri yedikten sonra yuvasına döner ve ölür. Ölen Hamam böceğini diğer hamam böcekleri yer böylece domino etkisi doğar ve koloni yok edilir.

 

 Hamam Böceği İlacı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Hamam Böceği ilacı Hamam Böcekleri Üstünde Etkilimidir ?
Hamam Böceği ilacı Nasıl Kullanılır ?
Hamam Böceği ilacı Nerden Temin Edilir ?
En iyi Hamam Böceği ilacı Hangisidir ?
Hamam Böceği ilacının zararları varmıdır ?

ilaçlama Firmaları | Böcek ilaçlama | Ev ilaçlama | Pire ilaçlama | izmir ilaçlama | Haşere ilaçlama | istanbul ilaçlama| ilaçlama şirketleri Sitemap | Rss Besleme

prestij böcek ilaçlama Genel Genel