kopek-piresi-insana-bulasir-mi

Köpek Piresi İnsana Bulaşır mı?

Prestij ilaçlama, tüm pire türlerinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Pire ilaçlama uygulamasında, güvenilir ve kaliteli yöntemlerle ve Sağlık Bakanlığı onaylı pire ilaçları ile hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz.

Pire Türleri

  • Kedi piresi
  • İnsan Piresi
  • Kedi piresi

Bu haşerelerin tüm türlerinden korunmak için köpek piresi ilaçlama uygulaması yaptırılmalıdır. Pireler kan emici zararlı haşerelerdir. Sizin ve evcil hayvanlarınızın sağlığını korumak adına köpek piresi ilaçlama firmaları ile görüşmelisiniz.

Bulaşıcı Köpek Piresi

Köpek piresi, pire çeşitleri içinde en iri olan, kan emerek beslenen piredir. İnek, köpek, keçi, koyun, tilki, sincap, fare gibi hayvanlar üzerinde, hayvanların vücut ısısına göre kendini ayarlayıp, parazit olarak yaşayan köpek piresi insana bulaşır mı? Köpek piresi hayvanlardan insana bulaşır. İnsanların sağlığını bozan köpek piresinden kurtulmak için pire ilaçlama hizmeti alın.

Köpek piresi, evlerde görülen pirenin en yaygınıdır. Yalnız köpeklerin değil, diğer hayvanların ve insanların da kanını emerek beslenen köpek piresi, ara taşıyıcı olarak insanlara hastalık bulaştırır. Köpek piresi insana bulaştığında, hayvanlardan aldığı mikrobu kan yolu ile insanlara enjekte ederek, ara taşıyıcı olarak hastalıkları bulaştırır. Kan yolu ile humma, tifüs, veba, dizanteri, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları gibi bulaşıcı hastalık mikroplarını taşıyan köpek piresi, insan sağlığını tehlikeye atar. Şiddetli kaşıntı ve kızarıklık ile hissedilen, köpek piresi insana bulaştığında, hiç vakit kaybetmeden mücadele edilmelidir.

Köpek piresi ile mücadele de hayvanlarınızı veteriner hekim kontrolünde kullanacağınız pire ilaçları ile pireden arındırıp, hayvan barınaklarını, bahçenizi ve evinizi, ilaçlama şirketlerine ilaçlatmanız gerekir. İnsanlara ve hayvanlara zarar veren bu haşerelerden kurtulmak için ilaçlama şirketimizi 7/24 arayabilir, istediğiniz zaman kaliteli, etkili ve garantili köpek piresi ilaçlama uygulaması yaptırabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>