Prestij böcek ilaçlama şirketimiz ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmeti sunar.

VİDEOLAR

Videolar

HAMAM BÖCEĞİ

hamam böceği ilaçlama Hamam böceği Latince ışıktan kaçan anlamındadır. İnsan lar tarafından en iyi tanınabilen hayvandır. Kutuplara doğru gidil dikçe türlerinde azalma görülür.

Devamını Okuyunuz>>

FARE İLAÇLAMA

fare ilaçlama Bütün fareler arasında insanın yaşadığı yerlere en çok sokulan tür olan ev faresi, Avrasya'dan dünyanın hemen her yanına insanlar aracılığıyla taşınarak dağılmıştır.

Devamını Okuyunuz>>

TAHTA KURUSU

tahta kurusu ilaçlama Tahta kurusu 2-2,5mm büyüklüğünde oval, yassı 6 ayaklı pas renginde bir böcektir. Ezile rek öldürüldüğünde pis koku çıkartır. Diğer böceklerin aksine ezildiğinde kan görülür.

Devamını Okuyunuz>>

PİRE İLAÇLAMA

firavun böceği Pire, 2-4 mm arasında boyutları olanve kendi boyutunun çok daha yükseğe zıplayabilme özelliğine sahip haşeredir. İnsanlarda, kedi, köpek gibi hayvanlarda bulunan pire, üzerlerinde bulundukları canlıların kanlarını emerek beslendiği için sağlık sorunlarına sebep olur. Pire ilaçlama, bu aşamada uygulatılması gereken bir yöntemdir.

Devamını Okuyunuz>>

HAMAM BÖCEĞİ İLACI

hamam böceği ilacı Hamam böceği ilacı, hamam böceğinin ortadan kaldırılması uygulamalarında kullanılır. Hamam böceği ilacının kullanımı zaman, mekan ve yoğunluğa göre değişiklik gösterebilmektedir.

Devamını Okuyunuz>>

Lağım Faresi ilaçlama

Lağım faresi

LAĞIM FARESİ İLAÇLAMA SERVİSİLağım faresi çok pis bir fare türü olup, bulundukları ortama mikrop saçarlar. Lağım faresinin boyu ortalama 25-30cm, ağırlığı ise 500-600 gr arasında olup, diğer fare türlerine göre daha iri yapıdadır. Lağım faresi görünüş olarak küçük gözlü, küçük kulaklı, küt burunlu ve kaba tüylüdür. Lağım farelerinin renkleri ise çoğunlukla kahverengi ve siyahtır. Kanalizasyonlarda, lağım sularında, çöplüklerde ve binaların bodrum katlarında yaşayan lağım fareleri, diğer fare türleri gibi oldukça elastik bir yapıya sahiptir. Kendi yapılarından daha küçük olan deliklerden bile geçebilirler. Her üremelerinde 9-10 yavru yapan lağım farelerinin yavruları ortalama 4 ayda ergin hale gelir. Lağım faresinin özelliklerinden biriside çok güçlü bir ağız yapısına sahip olmalarıdır. Güçlü ağız yapıları ile çok sert maddeleri bile kemirebilen lağım fareleri, yiyecek bulmak amacı ile ev içlerine girerler. Fakat evlerde beslenebilecekleri bir madde bulamazlarsa, uyku halinde bulunan insanları el ve ayak parmaklarından kemirirler. Lağım faresinin insanları ısırması sonucu, birçok tehlikeli hastalığı insanlara bulaştırırlar. Bu nedenle lağım fareleri ile mücadele etmek gerekir. Yapılan olan mücadele bireysel ve ilkel yöntemlerle değil, işinde profesyonel çalışan ve ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanan etkili fare ilaçlarını kullanan ilaçlama şirketlerine ulaşılmalıdır. Prestij ilaçlama servisimiz sizlere lağım faresi ilaçlama ve her türlü fare ilaçlama konularında hizmet vermektedir.   

ilaçlama Firmaları | Böcek ilaçlama | Ev ilaçlama | Pire ilaçlama | izmir ilaçlama | Haşere ilaçlama | istanbul ilaçlama| ilaçlama şirketleri Sitemap | Rss Besleme

prestij böcek ilaçlama Genel Genel