Adakent Böcek İlaçlama

içerenköy böcek ilaçlama

Adakent Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Adakent ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

İstanbul’un batısında bulunan Beylikdüzü İstanbul’un ilçelerinden biridir. Yeşillik alanları ve ağaçlık bölgelerinin güzelliğiyle mevsim geçişleri Beylikdüzü bölgesinde şölen gibi yaşanmaktadır.Adakent, beylikdüzü bölgesinde yer alan semtlerden biridir. Adakent böcek ilaçlama servisi olarak, karşınıza çıkan her haşere ve fare türüyle profesyonel kadromuzla mücadele etmekteyiz.

Yeşil alanların ve ağaçlık bölgelerin yoğun olduğu alanlar böceklerin üremelerine elverişli ortamlardır. Yeşil alanlarda yaşamayı seven böcek ve fareler yiyecek bulamadığı zaman ev, iş yeri, ofis, apartman, fabrika gibi alanlara girerek yuva yapabilirler.

Adakent Böcek İlaçlama firması olarak Adakent bölgesinde karşılaşacağınız böcek ve fare gruplarına karşı en etkili ilaçlama hizmetini sunmaktayız. Gelişmiş ilaçlama uygulamalarımız ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlarımızla böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Böcek ve fareler bulunduğumuz mekana geçiş sağlayarak yuva yapabilirler. Böcek ve fareler geçiş sağladığı alana hızla uyum sağlayarak yaşayan canlılardır. Böcek ve fare türleri insanlara ve çevreye birçok zarar vermektedir.

Böcek ve farelerden gelebilecek bazı zararlar;

  • Tahtakurusu, güve, tahtakurdu, fare gibi haşere türleri yaşam sürdüğümüz mekanlarda yer alan eşyaları kemirerek maddi kayıplara sebep olurlar.
  • Çoğu haşere grubu insan ve hayvan kanı emerek beslenmektedir. Pire, kene, sivrisinek, bit gibi böcek türleri birçok mikrop ve virüsün taşıyıcılığını üstlenirler. Bu böceklerden insanlara çeşitli hastalıklar bulaşmaktadır.
  • Fare gibi kemirgen türleri, aç kaldığı zamanlarda insan vücudunun bazı organlarını kemirerek beslenirler. Bünyelerinde birçok virüs ve mikrop barındıran farelerden insanlara; veba, humma, tifüs ve bağırsak hastalıkları geçmektedir.
  • Böcek ısırması ve sokması sonucunda kalıcı yara izleri oluşmaktadır. Özellikle bebek ve çocukların hassas bir cilde sahiptir. Bebek ve çocuklarda böcek ısırması sonucu çoğunlukla alerjik reaksiyonlar görülmektedir.
  • Kene, pire, bit gibi haşereler evcil hayvanların tüyleri arasında konaklamayı severler. Evcil hayvanların üzerinde kan emerek beslenen haşere türleri,  evcil hayvanlarınızın hastalanarak ölmelerine sebep olabilir.
  • Fare ve böcekler mutfaklarımıza kadar ulaşarak yiyeceklerin üzerinde dolaşırlar. Yiyeceklerin üzerine salya ve dışkı yoluyla mikrop bırakırlar.
  • Sera, bahçe, tarla gibi alanlarda barınan böcek ve fareler yetişen mahsullerin toprağına ve bitki yapraklarının arasına yerleşerek yuva yaparlar. Bitki kökleri ve bitki yapraklarını kemirerek beslenen böcek ve fareler mahsullerin kuruyarak ölmesine neden olurlar.

Böcek ve fare türlerinin neden olduğu zararlardan korunmanın en doğru çözüm yolu profesyonel destek almaktır. Adakent Böcek İlaçlama firması olarak, böcek ve farelerin yuva yaptığı yaşam alanlarınızı sağlık ve güven dolu ortamlara kavuşturuyoruz.

Böcek ilaçlama veya fare ilaçlama hizmeti almak istediğinizde 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.