Ağaç Kurdu ilaçlama

agac-kurdu-ilaclama

Ağaç Kurdu ilaçlama servisi ile tüm haşere türleri üzerinde profesyonel haşere ilaçlama hizmeti vermektedir.

Prestij ilaçlama, yaşam alanlarınızın birçok kısmını yuva edinen ağaç kurtlarına karşı profesyonel ağaç kurdu ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Genelde bitkilerin ve ağaç türü ürünlerin sıkça bulduğu yerlerde görülen ağaç kurtlarının diğer bir ismi ise tahta kurdu olarak bilinmektedir. Bu haşere türleri bulundukları yerlerin durumuna göre yapısal olarak farklılık gösterirler. Ağaç kurdunun vücudu 3 bölümden oluşmaktadır. Ağaç kurtları başlarında bulunan antenler sayesinde iletişim kurarlar.

Ağaç Kurtlarının Zararları

Tahtakurularının ağız bölgesi çok gelişmiştir. Ağzı ile ağaçları ve tahtaları rahatça delebilmektedirler. Ağaçkurdu cisimleri delerek kendine yuva oluşturmaktadır.Yuvalarına yumurtalarını bırakarak çoğalan bu canlılar hızla üreme özelliğine sahiptir. Yuvalarına yaklaşık 80-90 civarı yumurta bırakırlar. Özellikle evlerde yuva oluşturan ağaç kurtlarına karşı zamanında ağaçkurdu ilaçlama yapılmaması gün geçtikçe sayılarının artmalarını neden olacaktır.

Bu canlının insanların hayatına sağlık yönünden zararları dokunmasada bulundukları ortama verdikleri maddi zarar büyüktür.Özellikle ahşap eşya ve mobilyalara büyük zarar verirler. Bu canlı evimizde veya iş yerimizde bulunan ahşaptan oluşan parkeler, kapılar, pencerelere yerleşerek bu ürünlere zarar verirler. Belli zamandan sonra da bu ürünlerde çürümeye yüz tutar. Bu yüzdendir ki böcek ilaçlama uygulamaları önem taşımaktadır.Yaşam alanlarınızı yuva edinen bu zararlı haşere türlerine karşı ağaçkurdu böcek ilaçlama şirketleri ile iletişime geçerek destek almalısınız.

Prestij ilaçlama, haftanın her günü ağaç kurdu ilaçlama uygulaması gerçekleştirerek hizmet sağlamaktadır. Ağaçkurdu ilaçlama servisi eşya ve mobilyalarınızı ağaç kurtlarından arındırdıktan sonra dezenfekte ederek mikroplardan da sizi korur.

Müşteri Temsilcilerimize 7/24 ulaşarak Ağaç Kurdu ilaçlama hizmeti almak için istediğiniz zaman dilimine ait randevu talebinde bulunabilirsiniz.