Ambarlı böcek ilaçlama

Ambarlı böcek ilaçlama

İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçelerinden biri olan Avcılar’ın doğusu Küçükçekmece ilçesi güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiştir. Oldukça geniş bir yüz ölçümüne sahiptir. Karayollarının ana yolu da buradan geçmektedir. Sanayi tesislerinin gelişmesi ile balıkçılık çiftçilik gibi tarımsal işler rafa kaldırılmış yerini ticaret ve eğlence merkezleri almıştır. Günümüzde oldukça gelişmiş olan Avcılar’ın Ambarlı mahallesi de son derece hızla ilerleyerek ilçeye ayak uydurmuştur.Ambarlı böcek ilaçlama firmamızda gelişen bölgede oluşan ihtiyaca göre hizmet vermeye başlamıştır.

Çarpık kentleşme, düzensiz şehirleşme ile haşereler hızla kişisel alanlarımıza dahil olmaya başlamış ve insan hayatı için büyük risk oluşturmuştur. Böcekler, dünya üzerinde sayı ve taksonomi açısından en kalabalık canlı grubudur. Yapısal ve fiziksel özellikleri bakımından birçok sınıfa ayrılan bu canlılar dünyanın her yerine yayılmıştır. Ekolojik döngü için son derece önemli oldukları gibi insan hayatı içinse oldukça zararlıdır. Kan emici böcekler insanla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Ev ve iş yerlerine sızan haşereler yaşadıkları pis ortamlardan taşıdığı bakteri ve virüsleri, açıkta bulunan besinlerin üzerine konaklayarak bulaştırır. Özellikle ıslak alanlarda barınmayı tercih eden bu canlılar için mutfak ve banyolar, mutfak dolapları, halı altları, kapı ve pencere kenarları, pis ve karanlık ortamlar oldukça uygundur. Bilhassa bu alanları ıslak ve kirli bırakmamak özellikle titiz davranmak sağlığımız açısından son derece gereklidir.

Ambarlı böcek ilaçlama servisi

Özelikle metropollerde  şehir hayatı, trafik ve stresin yanı sıra psikolojik sorunların var olması kişiyi manevi yönden yıpratabilir. Böcek ilaçlama günümüzde insanların en çok ihtiyaç duyduğu konulardan biridir. Prestij ilaçlama firması insan sağlığı vizyon edinen bir firma olarak 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri ve ilaçlama ekibimizle birlikte sağlığınız için çalışmaktayız. İstanbul’un genelinde olduğu gibi Avcılar’ın Ambarlı Mahallesinde de faaliyetini sürdüren Ambarlı böcek ilaçlama firmamıza dilediğiniz saatte ulaşabilir, gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin ilaçlama yapılacak alanla ilgili alan büyüklüğünü, böcek çeşidini ve ilaçlama türünü keşfinin ardından uygulamaya geçilir. İlaçlama sonrasında uygulanması gerekenler ekip lideri tarafından sorumlu kişiye bildirilir.  Bir süre derinlemesine temizlik yapılmaması gereken alan için en önemli husus ise periyodik zamanlar halinde ilaçlamanın devamlılığıdır.

Avcılar bölgesinden en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: