Apartman ilaçlama fiyatları

Apartman İlaçlama Fiyatları

Apartman ilaçlama fiyatları hakkında bilgiler. Böcekler önlem alınmadığında çok ciddi sağlık sorunlarına neden olan haşerelerdir. İnsanların yaşadığı tüm alanlarda barınabilirler. Daha çok depolarda, bodrum katlarında, mutfak ve banyoda sıkça karşımıza çıkarlar. En sık rastlanılan böcek türleri pire, kene, bit,  hamam böceği, kırkayak, örümcek, kulağakaçan, güve, karınca, sümüklüböcek, akrep, sinek, çıyan..vb böceklerdir. Bu böcekler hızla üreyen ve çoğalan türdendirler.

Apartman ilaçlama fiyatları

Apartman ilaçlama fiyatları

Apartman ilaçlama fiyatları

Böcek ilaçlama işleminin ardından şikayetçi olunan alanda uzun bir süre herhangi bir haşere çeşidine rastlamak mümkün değildir. Tabi eğer doğru firmayı seçtiyseniz. Prestij böcek ilaçlama firması adım adım gerçekleştirdiği uygulama sayesinde başarılı bir sonuç elde etmeyi garantiler. İlaçlamayı yürüten ekip lideri uygulama sonucunda sorumlu kişiye yapılması gerekenler hakkında bilgi verir. Uygulama sonucunda gerekli alanda uzun bir süre derinlemesine temizlik yapılmaz. Bu da dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

Böcekler, bahçelerden apartmanların zemin katlarına ve oradan evlerimizin her alanına rahatlıkla ulaşabilirler. Bu böceklerden kişisel yöntemlerden kurtulmak mümkün değildir. Piyasada çok çeşitli kimyevi ve organik olarak satılan böcek ilaçları bulunmaktadır ancak bunlar kesin ve garantili sonuç vermeyen, geçici etki yaratan ilaçlardır. Bu nedende Prestij İlaçlama sizlere 7/24 saat boyunca hizmet sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. Bu ilaçlar insan sağlığına zarar vermeyen, Sağlık Bakanlığı’nın onayını almış ilaçlardır. Piyasada birden çok ilaçlama firması bulunmaktadır ancak çoğu yasal mevzuata uymayan şirketlerdir. Başvurduğunuz ilaçlama şirketinin yasal ruhsatının, belgelerinin olup olmadığına dikkat ediniz.

Firmanın bölgeyi saran böcek ve haşere türüne göre en doğru ilaçlama yöntemini seçebilmesi çok önemlidir. Prestij böcek ilaçlama şirketi çok sayıda yöntem kullanmaktadır. Her böcek türü için aynı müdahale gerçekleştirilemez. Yüzlerce tür farklı böcek türü içerisinde işe yarar bilgiler toplanarak, yeni ilaçlama yöntemleri geliştirilmiştir. Bu bilgiler ışığında, uzman kadromuzla Prestij Böcek İlaçlama olarak, uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

Apartman İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, türüne ve alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Prestij İlaçlama şirketini aradığınızda sizlere bu konuda gerekli bilgi ve talimat verilecektir. Başta İstanbul olmak üzere Kocaeli ve İzmir bölgelerine ilaçlama hizmeti yapılmaktadır.