Apartman İlaçlama

apartman-ilaclama-prestij-ilaclama

Apartman İlaçlama servisi ile okul, ev, apartman ve işyeri ilaçlama hizmeti alabilirsiniz!

Prestij ilaçlama, Türkiye standartlarının üzerinde , dünya standartlarında hizmet veren, sektörün lider böcek ilaçlama firmasıdır. Prestij ilaçlama, ev, okul, bahçe, konut, havalandırma, kütüphane, dershane, yuva, anaokulu, hastane, fabrika, ofis, işyeri, bahçe gibi açık kapalı tüm alanlarda böcek ilaçlama hizmetleri vermektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Prestij ilaçlama Apartman İlaçlama hizmetlerini en ekonomik ilaçlama fiyatları ile vermektedir. Apartman ilaçlama servislerimiz, günün her saati, haftanın her günü çalışmalarına devam etmekte, tek telefonunuzla, ilaçlama uygulaması yapılacak alana gelerek, tüm haşere türlerine müdahale etmektedir.

Tüm Haşerelere İlaçlama

Yaşam alanlarımızın bulunduğu apartmanlar bir çok canlıya ev sahipliği yapmaktadır. Apartmanlarda sık görülen hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, pire, tahta kurusu ve fare gibi böcek ve kemirgenler hızla üreyerek evlerimizin içerisine girerek bulaştırdıkları mikroplar ile sağlığımızı tehlikeye atarlar. Özellikle ev ilaçlama uygulaması çok önemlidir. Eşimiz, sevdiklerimi ve çocuklarımızın bulunduğa alanlarda haşere ve farelerden bulaşabilecek hastalıklardan korunmak zorundayız. Ancak, evlerde ilaçlama yapılması kesin çözüm ulaştırmaz mutlaka apartman da bulunan ortak kullanılan bölgelerinde ilaçlanması garanti olarak sonuca ulaştırır.

Profesyonel İlaçlama Hizmeti 

Apartman ilaçlama uygulamasını, her firma gerçekleştiremez. Apartman ilaçlama firmaları mutlaka, tüm ruhsatlarını tamamlamış ve Sağlık Bakanlığı onaylı olmak zorundadır. Prestij ilaçlama firması, Sağlık Bakanlığı’ndan tüm ruhsatlarını tamamlamış ve kaliteli ilaçlarla hizmet veren bir firmadır. Son teknoloji ekipmanlarla ve ziraat mühendislerinden oluşan uzman kadrosu ve eğitimli ilaçlama personelleri ile %100 garanti apartman ilaçlama hizmetleri vermektedir.

İlaçlama Yöntemleri

  • Jel
  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Fare İstasyonları

Ekonomik Fiyatlarla İlaçlama 

Apartman ilaçlama işlemlerinde çatı, bodrum, kömürlük, merdiven boşluğu ve bahçe gibi tüm ortak alanların ilaçlanması gerekmektedir. Apartman ilaçlama yapılacağı zaman evlerde aynı anda ilaçlanabilir. Bu durumda alanların iki saat kapalı kalması yarım saat havalandırılıp kullanılması ve bir hafta boyunca apartman ve evlerde dip köşe ıslak temizlik yapılmaması gerekir. Böcek ilaçlama şirketimiz siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamak için ve sağlıklarını korumak için özel fiyatlarla hizmet vermektedir.

7/24 Kesintisiz apartman ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için, irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.