Arnavutkoy-bocek-ilaclama

Arnavutköy Böcek İlaçlama

Arnavutköy Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Arnavutköy ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Arnavutköy İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. Prestij ilaçlama İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine hizmet verdiği gibi Arnavutköy böcek ilaçlama servisiyle de hizmetinizdedir. Arnavutköy böcek ilaçlama servisi, Arnavutköy bölgesinde yer alan tüm semtlere 7/24 haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Haşere ve fare türleriyle en etkili mücadele yolu profesyonel ilaçlama firmalarından destek almaktır.

Arnavutköy bölgesinden en sık şikayet aldığımız semtler;

 • Boğazköy
 • Bolluca
 • Durusu
 • Hadımköy
 • Haraççı
 • Taşoluk
 • Köyler

Haşere ve fare türlerine karşı her zaman tedbirli olmalıyız. Bu zararlı canlıların hangi alanlarda karşımıza çıkacakları belli olmamaktadır. İç ve dış tüm alanlarda gezinerek yuva yapabilen haşere ve fare türlerine karşı alınabilecek en etkili önlem yaşam alanlarımızı periyodik olarak ilaçlanmasıdır.

Haşere ve fareler gerek yapıları gerek gezindikleri ortamlar nedeniyle çok sayıda mikrop ve virüsün taşıyıcılığını yaparlar. Verem, humma, cilt hastalıkları, tifüs, dizanteri, sıtma, veba gibi ciddi hastalıklara sebebiyet veren haşere ve fare gruplarından kurtulmanın en güvenli yolu profesyonel destek almaktır.

Arnavutköy İstanbul böcek ilaçlama olarak alanında uzman kadromuz eşliğinde profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

MODERN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Arnavutköy böcek ilaçlama şirketi, insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşere ve fare türlerine karşı gelişmiş teknolojik cihazlar ve yüksek kalitedeki ilaçları kullanarak müdahale etmektedir.Böcek İlaçlama yöntemlerinde kullanmakta olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü Tarafından onaylıdır.

İlaçlama yöntemlerimiz;

 • Kokulu
 • Kokusuz
 • Sıvı
 • Jel
 • Fare istasyonları

Böcek ilaçlama Arnavutköy olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları;

Bit, pire, kene, tahtakurusu, Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi.

İstanbul Arnavutköy böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafınca gereken bütün onaylara sahip yasal bir kuruluştur. Kurulduğumuz günde beri daima kaliteli ve güvenli hizmet vererek başarıya ulaştık. Müşterilerimizin sağlığını koruyarak çalışmalarımızı sürdürmek bizim için önemli bir değerdir.

GÜNÜN 24 SAATİ KESİNTİSİZ İLAÇLAMA HİZMETİ

Arnavutköy Böcek İlaçlama şirketi olarak ihtiyaçlarınıza anında cevap vermek adına günün 24 saati haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Yaşam alanlarınızda haşere veya fare ile karşılaştığınız takdirde anında iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizi ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız sizin müsait olduğunuz tarih ve saat içerisinde çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Arnavutköy firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İstanbul’un tüm semtlerine aynı ilaçlama rakamlarıyla hizmet vermekteyiz.

www.prestijilaclama.com olarak her türlü haşere probleminizde yanınızdayız.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir