At Sinekleri

at-sinekleri

Sektörün lider firması Prestij ilaçlama, tüm haşere türlerini ve tüm sinek türlerini en iyi yöntemlerle ilaçladığı gibi at sinekleri ilaçlama hizmetleri de vermektedir. Bazı at sinekleri ilaçlama firmaları, bu haşereler üzerinde hangi uygulamayı yapacağını bilemez. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Prestij ilaçlama,  ilaçlama servisleri ile kesin çözüm sağlamaktadır.

Tabanidae ailesi içinde at sinekleri olarak bilinen Tabanus cinsine ve ‘deerflies’ olarak tanımlanan Chrysops cinsine ait sinekler bulunmaktadır. Dişi Chrysops türleri, kan emme özellikleri sayesinde insan ve hayvanlarda görülen antraks ve tularemi gibi bazı önemli hastalıkların etkenlerini taşıyabilirler. Koyu kahverengi veya siyah renkli vücutları, kanatlarındaki siyah çizgiler ve parlak renkli gözleriyle diğer sineklerden ayrılabilen Chrysops türleri, büyük böcekler olup, özellikle köy ve kasabalarda insanları ağrılı şekilde ısırarak, duyarlılığı olan kişilerde bazı allerjik reaksiyonlara yol açabilmektedirler.


Alerjik reaksiyonlara yol açan bu haşerelerden,  ilaçlama yöntemleri ile korunabiliriz. Yaşam kalitemizi düşüren bu haşerelerden kurtulmak,  ilaçlama hizmeti alınmadan, bireysel yöntemlerle başarılı olunmaz.

At sineklerinden Kurtulmanın Yolları

At sineklerinden kurtulmak için ilaçlama şirketimizi arayıp, ziraat mühendislerimiz kontrolünde, doz ayarlamaları yapılan, sinek türlerine göre hazırlanan etkili ilaçlarla, uygulamalar yapılmaktadır. İlaçlama şirketimizi günün her saati arayıp, garantili ve güvenli olarak at sinekleri ilaçlama hizmeti uygulatabilirsiniz. Yüzde yüz garantili at sinekleri ilaçlama hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz. At sinekleri ilaçlama servisleri, 7/24 hizmetinizdedir.