Ataköy Böcek İlaçlama

ataköy böcek ilaçlama

Böcek ilaçlama firmaları arasında birçok şubesiyle hizmetinizde olan Bakırköy Ataköy böcek ilaçlama servisimiz, profesyonel böcek ilaçlamanın en doğru adresidir. Çeşitli tekniklerle uygulanan böcek ilaçlama uygulamaları alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı takdirde başarılı sonuçlara ulaşmaktadır.Ataköy böcek ilaçlama, kullanmış olduğu ilaçlama tekniklerinin tümünü Sağlık Bakanlığı’nın izniyle gerçekleştirmektedir. Dünya Sağlık örgütü tarafından onaylanan ilaçlarımız ve modern ilaçlama tekniklerimiz kapalı ve açık alanların ilaçlama uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmektedir.

Böcek yumurtalarını gördüğümüz alanların ilaçlama uygulamaları en kısa sürede gerçekleştirilmelidir. Çünkü böceklerin oluşum süreçleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Kısa sürede yumurtadan çıkan böcekler etrafa dağılarak yanı başımıza kadar ulaşmaktadır. Mikrop ve virüs taşıyıcı böcek ve farelerin insanlar üzerinde oluşturmuş olduğu etkiler büyüktür.

Böcek ve Farelerden Bulaşan Bazı Hastalıklar;

  • Humma
  • Verem
  • Sıtma
  • Veba
  • Cilt hastalıkları
  • Alerjik reaksiyonlar
  • Dizanteri
  • Tifüs

Böcek ilaçlama Ataköy ilaçlama hizmetlerimiz, böceklerin ve farelerin oluşturmuş olduğu zararlardan tüm yaşam alanlarını korumaktadır. Haşerelerin vereceği zararın farkında olan ilaçlama ekiplerimiz çalışmalarını büyük bir özen ve titizlik içerisinde gerçekleşmektedir. İlaçlama uygulamalarımızın tümünden sonra gerekli evraklar uzman ilaçlama personellerimiz tarafından hazırlanarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

Ataköy’de böcek ilaçlama hizmetlerimiz,  salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,yaban arısı, karınca, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, çıyan, akrep, kertenkele, kırkayak, akar, fındık faresi, kalorifer böceği,pamuk faresi, Amerikan hamam böceği, mite, tatarcık, tahtakurusu, lağım faresi, çatı faresi, sinek, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, karafatma, gümüş böceği, ev faresi kene, pire,kulağakaçan böceği, tahtakurdu, yılan, mayt, bit, hamam böceği,  Alman hamam böceği gibi tüm haşere ve fare türlerini kapsamaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz destek hattımızda 7 gün 24 saat profesyonel hizmet sağlamaktadır. Dilediğiniz gün ve saatler içerisinde ilaçlama randevunuzu alabilirsiniz.

Bakırköy bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: