atasehir-bocek-ilaclama

Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Ataşehir ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. Prestij ilaçlama, İstanbul’un bütün semtlerine hizmet verdiği gibi Ataşehir ilçesinde yer alan tüm semtlere, Ataşehir Böcek İlaçlama servisiyle hizmet vermektedir. Yeşil alanlara sahip olan Ataşehir bölgesinde özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte Ataşehir bölgesinde yer alan semtlerden sıkça haşere şikayeti almaktayız.

Ataşehir bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

 • Ferhatpaşa
 • Kayışdağı
 • Küçükbakkalköy
 • Namıkkemal
 • Örnek
 • Yenisahra
 • Yeniçamlıca

Tüm semtlere aynı kalite ve aynı fiyatlarda hizmet sunan İstanbul Ataşehir böcek ilaçlama servisi müşterisinin daima yanındadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek önemli bir değerdir.

KISA SÜREDE SONUCA ULAŞAN İLAÇLAMA TEKNİKLERİ

Ataşehir böcek ilaçlama firması gelişmiş teknolojik cihazları ve kaliteli böcek ilaçları sayesinde kısa sürede sonuca ulaşarak haşere problemlerinize son vermektedir.

İlaçlama tekniklerimiz;

 • Sıvı ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Fare istasyonları

İlaçlama tekniklerimiz uzman personelimiz tarafından gerçekleşmekte olup ilaçlama öncesinde gerekli bütün bilgiler ilaçlama personelimiz tarafında müşterimize anlatılmaktadır. Açık ve kapalı tüm alanlarda ilaçlama tekniklerimiz başarı ile gerçekleşmektedir.

TÜM HAŞERE VE FARE TÜRLERİ KARŞI İLAÇLAMA HİZMETİ

Ataşehir böcek ilaçlama firması olarak tüm haşere ve fare türleri üzerinde ilaçlama uygulamalarımızı başarı ile sonuçlandırmaktayız.

Ataşehir böcek ilaçlama firması olarak; Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleriyle profesyonel ekibimiz eşliğinde mücadele etmekteyiz.

İlaçlama uygulamalarımızın hepsi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak sunulmaktadır. İlaçlarımız yüksek kalitede olup insan sağlığına dosttur. Sağlığınız ve güvenliğiniz daima bizim için en önemli değerdir.

İLAÇLAMA FİYATLARI

İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Ataşehir böcek ilaçlama şirketi, tüm semtlerde aynı ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermektedir.

Ataşehir böcek ilaçlama şirketi; ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

Ataşehir İstanbul ilaçlama şirketi günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri Temsilcilerimize günün 7/24 ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir