Avcılar Böcek İlaçlama

avcilar-bocek-ilaclama

Avcılar Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Avcılar ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Avcılar, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerden biridir. Prestij İlaçlama, Avcılar Böcek İlaçlama servisi ile bu bölgede yer alan tüm semtlere hizmet vermektedir. İstanbul’un büyük ilçelerinden olan Avcılar’da hizmet veren böcek ilaçlama servisimiz ile her türlü, haşere, böcek ve kemirgenlere karşı, etkili, garantili ve hızlı uygulamalarla bu problemden sizleri kurtarıyoruz. Avcılar İstanbul ilaçlama servisimiz, günün her saatinde arayarak haşere ve böcek ilaçlamasını isteyebilesiniz. İstanbul İlaçlama firmaları arasında en kaliteli servisi sunan Prestij ilaçlama bu konuda sizlere yılların getirdiği deneyimi sunarak birçok ilçede hizmet vermektedir.

Avcılar ilçesinde yer alan tüm semtlere daima garantili, ekonomik ve etkili ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlama fiyatları tüm semtlerde aynı uygulanmaktadır.

MODERN İLAÇLAMA TEKNİKLERİ

Avcılar Böcek İlaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm tedbirleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı gerekli tüm ekipman ve yüksek kalitedeki ilaçları kullanarak müdahale etmektedir.

İlaçlama teknikleri;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

Böcek ilaçlama Avcılar olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları;

Bit, pire, kene, tahtakurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi canlılardan oluşan gruplar, servisimizin ilaçlama yaptığı haşere gruplarıdır. Haşere ve fare türleri yapıları gereği taşıdıkları mikrop ve virüsler nedeniyle çok sayıda hastalığa neden olurlar. Özellikle farelerden insanlara geçen salgın hastalıklar vardır. Salgın hastalıklar nedeniyle çoğu insan yaşamını yitirmiştir. Bu gibi olumsuz sonuçlar böcek ilaçlamanın önemini artırmaktadır.

Haşere ve farelerden insanlara bulaşan bazı hastalıklar;

Veba, humma, sıtma, verem, dizanteri, tifüs, Nil virüsü, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, bağırsak hastalıkları, grip, beyin iltihabı… Bu hastalıkları bir çok kalıcı hasara yol açtığı gibi bazı durumlarda ölüme bile sebebiyet verebilmektedir. Bu problemlerin meydana gelmemesi için yaşam alanlarımızın böcek ve haşerelerden kısa bir süre içerisinde dezenfekte edilmesi gerekmektedir.

GÜVENLİ BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul Avcılar Böcek İlaçlama firması sizlere güvenli ve kaliteli ilaçlama hizmeti sunabilmek adına Sağlık Bakanlığı tarafından onayı bulunan ilaçları ve ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır. Haşere ve fare türüne göre özel olarak belirlenerek seçilen ilaçlarımızın tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafınca onaylıdır.

Yaşam sürdüğünüz alanları haşerelere yuva olmaktan yiyeceklerinizi ve eşyalarınızı ise yem olmaktan kurtarmanın en etkili yolu böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Haşere türlerine önlem alınmadığı takdirde sadece 24 saat içinde sayıları yüzün üzerine çıkaracak kadar ürerler. Profesyonel böcek ilaçlama uygulamaları sayesinde yaşam alanlarınız daima haşerelerin varlığından korumuş olursunuz. Bu şekilde sağlığınız üzerinde oluşması muhtemel rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Avcılar firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İstanbul Avcılar Böcek İlaçlama şirketi günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri Temsilcilerimize günün 7/24 ulaşabilirsiniz.

Avcılar bölgesinden en çok şikayet aldığımız semtler;