Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Avcılar ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Avcılar, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ilçelerden biridir. Prestij ilaçlama, Avcılar bölgesinde yer alan tüm semtlere Avcılar böcek ilaçlama servisi ile hizmet vermektedir.

İstanbul’un büyük ilçelerinden olan Avcılarda hizmet veren böcek ilaçlama servisimiz ile her türlü, haşere, böcek ve kemirgenlere karşı, etkili, garantili ve hızlı uygulamalarla bu problemden sizleri kurtarıyoruz. Avcılar İstanbul ilaçlama servisimiz, günün her saatinde arayarak haşere ve böcek ilaçlamasını isteyebilesiniz.

Avcılar bölgesinden en çok şikayet aldığımız semtler;

  • Ambarlı
  • Avcılar
  • Firüzköy
  • Gümüşpala

İstanbul İlaçlama firmaları arasında en kaliteli servisi sunan Prestij ilaçlama bu konuda sizlere yılların getirdiği deneyimi sunarak birçok ilçede hizmet vermektedir.

Avcılar ilçesinde yer alan tüm semtlere daima garantili, ekonomik ve etkili ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlama fiyatları tüm semtlerde aynı uygulanmaktadır.

MODERN İLAÇLAMA TEKNİKLERİ

Avcılar Böcek İlaçlama şirketi, hizmetlerini aksatmadan gerekli tüm tedbirleri alarak insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşerelere karşı gerekli tüm ekipman ve yüksek kalitedeki ilaçları kullanarak müdahale etmektedir.

İlaçlama teknikleri;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

Böcek ilaçlama Avcılar olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları;

Bit, pire, kene, tahtakurusu, Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi.

Haşere ve fare türleri yapıları gereği taşıdıkları mikrop ve virüsler nedeniyle çok sayıda hastalığa neden olurlar. Özellikle farelerden insanlara geçen salgın hastalıklar vardır. Salgın hastalıklar nedeniyle çoğu insan yaşamını yitirmiştir.

Haşere ve farelerden insanlara bulaşan bazı hastalıklar;

Veba, humma, sıtma, verem, dizanteri, tifüs, Nil virüsü, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, bağırsak hastalıkları, grip, beyin iltihabı.

GÜVENLİ BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul Avcılar böcek ilaçlama firması sizlere güvenli ve kaliteli ilaçlama hizmeti sunabilmek adına Sağlık Bakanlığı tarafından onayı bulunan ilaçları ve ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır.

Haşere ve fare türüne göre özel olarak belirlenerek seçilen ilaçlarımızın tümü Dünya Sağlık Örgüttü tarafınca onaylıdır.

NEDEN BÖCEK İLAÇLAMA

Yaşam sürdüğünüz alanları haşerelere yuva olmaktan yiyeceklerinizi ve eşyalarınızı ise yem olmaktan kurtarmanın en etkili yolu böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Haşere türlerine önlem alınmadığı takdirde sadece 24 saat içinde sayıları yüzün üzerine çıkaracak kadar ürerler.

Profesyonel böcek ilaçlama uygulamaları sayesinde yaşam alanlarınız daime haşerelerin varlığından korumuş olursunuz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Avcılar firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız.

İstanbul Avcılar böcek ilaçlama şirketi günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri Temsilcilerimize günün 7/24 ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir