Avcılar Konut İlaçlama

avcılar-konut-ilaçlama

Evlerimize ve iş yerlerimize musallat olan zararlı haşere ve böcek türüne karşı mücadelede geliştirilmiş olan konut ilaçlamaları, Prestij İlaçlama bünyesinde, Avcılar Konut İlaçlama hizmetleriyle Avcılar sakinleri için hazır ve nazır beklemektedir.

KONUT İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Konut ilaçlamaları, konutlarımızı istila eden canlı türlerine göre değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemidir. Çünkü hem çok daha hızlı bir süre içerisinde sonuç vermekte, hem de insan sağlığını tehdit etmeyen bir ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlamalar genellikle ekiplerce yapılması gereken bir ilaçlamadır. Bu yüzden kendi yöntemlerimizle yapmamaya özen göstermeliyiz. Bu ilaçlama yöntemi iki farklı teknikle uygulanmaktadır. Bunlardan birincisi buharlama tekniğidir. Bu teknik 3 saat kadar kısa bir sürede etki göstermekte ve 3 saat sonucunda normal yaşamsal aktivitelere devam edilebilmektedir. Buharlama tekniği, ortamdan zararlı canlıları temizlerken, bun canlıların etrafa yaymış oldukları mikropları da temizleyebilmektedir. Ulaşılması güç olan deliklere, aralıklara ve oyuklara kadar tesir edebilmektedir. Bu yüzden oldukça sağlıklı ve güvenilir bir ilaçlama tekniğidir. Buharlama tekniğinin uygulanamayacağı, ya da daha kısa sürelerde sonuç almak istenildiği zamanlarda tercih edilen bir diğer teknik ise püskürtme tekniğidir. Bu teknik de çok fazla yere ulaşabilen, etkisi hızlı olan bir ilaçlama tekniğidir. Yarım saat gibi kısa bir süre püskürtme tekniğiyle ilaçlama yapılan bir ortamı zararlı canlılardan arındırmaya yetmektedir. Sonrasında günlük hayatımıza devam edebilmemizi vaat eden, insan sağlığıyla dost bir tekniktir.

Konut ilaçlamalarında kullanılan bir diğer yöntem ise katı ilaçlama yöntemidir. Bu yöntem genellikle piyasada satılan tabletler, toz zehirler, jeller gibi katı halinde olan ilaçlarla uygulanmaktadır. Katı ilaçlar uygulandıkları bölgede etki edebilen, imha edilmesi istenilen canlının, bu bölgelere gelerek ilaçla temas etmesini gerektiren ilaçlardır. Bu sebeple sıvı ilaçlamalarında olduğu gibi geniş bir alanı etkilememekte, sadece uygulandıkları bölgelerde etkisini gösteren bir ilaçlama yöntemi değildir. Genellikle kişisel müdahalelerimizde aklımıza gelen ilaç türlerinden oluşmaktadır. Ayrıca insan sağlığını da tehdit eden bileşimlerden oluşmaktadır. Bu sebeple herhangi bir katı ilaçlamasında ilaçlarla temastan kaçınmak gerekmektedir.

KONUT İLAÇLAMA FİYATLARI

Konut ilaçlama fiyatları sanıldığının aksine oldukça uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Prestij İlaçlama bünyesinde hizmet veren tüm firmalar oldukça ekonomik ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Avcılar Konut İlaçlama da sizlere bu uygun imkanları vaat eden bir ilaçlama firmasıdır. Olası bir konut ilaçlama ihtiyacınızda Avcılar konut ilaçlama, günün her saati hizmetinizde yer almaktan mutluluk duymaktadır.