Bağcılar Böcek İlaçlama

bagcilar-bocek-ilaclama

Bağcılar Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Bağcılar ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Bağcılar, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçedir. Prestij ilaçlama, İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine hizmet verdiği gibi Bağcılar Böcek İlaçlama servisiyle de hizmetinizdedir. Bağcılar Böcek İlaçlama servisi, Bağcılar bölgesinde yer alan tüm semtlere 7 gün 24 saat haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bağcılar böcek ilaçlama, Bağcılar bölgesinde karşılaşılan tüm haşere ve fare problemlerini uzman kadrosu eşliğinde çözerek başarıya ulaşmaktadır.

Bağcılar böcek ilaçlama şirketi olarak Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli onaylara sahip, çalışma ruhsatı bulunan yasal bir kuruluşuz. Firmamız içerisinde görev alan Ziraat Mühendisleri daima ilaçlama yöntemlerimizi ve kullanılan ilaçları kontrol altında tutmaktadır.

Bağcılar böcek ilaçlama; hamam böceği,  karınca, kertenkele, lağım faresi, örümcek, halı böceği, bit, kalorifer böceği, akrep, pire, pamuk faresi, kene, tahtakurusu, kakalak, mite, tahtakurdu, güve, çıyan, salyangoz, tespih böceği, deri böceği, arı, tatarcık, danaburnu, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, çatı faresi, fındık faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

KISA SÜREDE SONUCA ULAŞAN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

İstanbul Bağcılar Böcek İlaçlama Servisi, uzman ilaçlama personeli eşliğinde gerçekleştirdiği ilaçlama yöntemleri ile haşere ve fare türlerini kısa sürede etkisiz kılmaktadır. İlaçlama işlemlerinde kullanılan yöntemler haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre uygulanmaktadır.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonları

Alternatif böcek ilaçlama yöntemlerimiz yaşam alanlarınız ilaçlanırken günlük işlerinizi kısıtlamayacak şekilde pratik bir sistem doğrultusunda gerçekleşmektedir. Böcek ilaçlama Bağcılar ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara böcek ilaçlama ve fare ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Bağcılar İstanbul böcek ilaçlama firması, günün 24 saati haftanın 7 günü böcek ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Bağcılar Böcek ilaçlama olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir.

Bağcılar ilçesinde en sık şikayet aldığımız semtler;