Bağcılar Fare İlaçlama

bağcılar-fare-ilaçlama

Bağcılar Fare İlaçlama, Prestij ilaçlama bünyesinde faaliyet gösteren, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla Bağcılar halkının fare problemlerine çözüm üreten, bir ilaçlama hizmetidir. Fareler aracılığıyla oluşabilecek sağlıksal ve psikolojik sorunları ortadan kaldırabilmek adına geliştirilmiş olan fare ilaçlama firmaları, yurdun her yerinde hizmetler sunmaktadır.

FARE İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Fareler, çeşitli mikrop ve bakterinin birinci taşıyıcılarıdır. Beslenme ihtiyacıyla dahil oldukları yaşam alanlarımızda bu bakterileri yayarak bizlerin sağlığını tehlikeye atmaktadır. Kendilerinin salgılamış olduğu bir çeşit salgı bulunmaktadır. Bu salgı ortamda alkol kokusu oluşturmaktadır. Fareler, gezindikleri her yere iz bırakabilmek adına bu yapışkan salgıyı bırakmakta ve bulundukları ortamı bir mikrop yuvası haline getirmektedir. Etrafa yayılan bu kirli hava, mikroplar ve bakteriler, insan sağlığı üzerinde oldukça tehlikeli etkiler bırakarak, bir çok ağır hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Veba, tifüs ve humma gibi hastalıklar bu mikroplar aracılığıyla bulaşan hastalıklardır. Bu hastalıkların erken teşhis edilmesi ve düzenli bir tedavi yöntemiyle tedavi edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ölüm vakalarıyla bile karşılaşmak mümkün olmaktadır.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fare ilaçlama yöntemlerinde en sık tercih edilen yöntem sıvı ilaçlama yöntemleridir. Bu yöntemler, ilaçlamanın çok daha geniş bir alan içerisinde gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır. Bu şekilde hem daha fazla alan ilacın tesiri altına girebilmekte, hem de üreme sayısı fazla olan farelerin hepsini etkileyebilmektedir. Yani olası bir fare istilasının önüne geçmeyi mümkün kılmaktadır. Aynı zamanda farelerin etrafa bırakmış oldukları kirli havanın da temizlenmesini sağlayan sıvı ilaçlamaları, genellikle en çok tercih edilen ilaçlama yöntemidir. Bu yöntemin dışında uygulanmakta olan bir diğer yöntem de katı ilaçlama yöntemidir. Katı ilaçlar fare ilaçlamaları için toz ve zehirli buğday olarak tasarlanmışlardır. Bu ilaçlar farelere besin maddesi uyarısı vermektedir. Bu şekilde farelerin ilaca gelmesi sağlanarak, temas halinde zehirleme işlemini gerçekleşmektedir. Katı ilaçlamaları, sıvı ilaçlamalar kadar hızlı etki etmiyor olsa da, aynı oranda etkili ve kalıcı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Bağcılar halkının fare problemleriyle ilgilenen ve onlara profesyonel çözüm seçenekleri sunan Bağcılar Fare İlaçlama, etkili yöntem ve metodlarıyla, hem sağlığınızı koruma altına almayı hedeflemekte, hem de uygun fiyatlara, zamanınızı harcamadan problemden kurtulmanızı vaat etmektedir.