Bağcılar İlaçlama

bagcilar-ilaclama

Prestij ilaçlama olarak, Bağcılar İlaçlama şubemiz ile çevre ilçelerinde uzun yıllardır  halk sağlığı adına böcek ve kemirgenler ile mücadele etmekteyiz.İlaçlama şubemiz il sağlık müdürlüğünün ve Sağlık Bakanlığının istemiş olduğu bütün şartları yerine getirerek ilaçlama ruhsatı alan yasal bir ilaçlama şirketidir. Bağcılar böcek ilaçlama bu semtte ve çevre ilçelerde %100 garantili ilaçlama hizmeti vermektedir.

Tüm Yaşam Alanlarında Böcek İlaçlama

Yüksek apartmanlar ve dar mahallerden oluşan Bağcılar özellikle yaz aylarının gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte böcek  sorunu  yaşamaktadır. İlaçlama yaptığımız böcek ve kemirgen türleri arasında Yılan, Akrep, kene, çatı faresi, ev faresi, bit, pire, lağım faresi. Kalorifer böceği, Amerikan hamam böceği, hamam böceği, teşbih böceği, mobilya kurdu. Fındık faresi, çekirge, oryantal hamam böceği, güve, fare, tahtakurusu, gümüş böceği yılan, örümcek, kırkayak, Alman hamam böceği türlerine %100 etkili böcek ilaçları ile ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Bağcılar böcek ilaçlama bu semtte en çok, 100. yıl, fevzi çakmak, bağlar, barbaros, çınar, demirkapı, evren, göztepe, güneşli, evren. Hürriyet, inönü, kazım karabekir, kemalpaşa, yenimahalle, mahmutbey, sancaktepe, yavuz selim, yenigün, yıldıztepe mahallerinde haftanın 7 günü 24 saat böcek ilaçlama hizmet vermekteyiz..

Bağcılar böcek ilaçlama,İstanbul’un en büyük ilaçlama firması olarak müşterilerine her ilaçlamadan sonra yasal evraklarını teslim etmektedir. Ayrıca müşterilerine garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bağcılar böcek ilaçlama firmaları arasında en iyi hizmeti veren firmamız, açık kapalı tüm alanlarda hizmet vermektedir.

Tüm Haşerelerde İlaçlama ve Yöntemleri

Gelişen teknoloji sayesinde artık hem ev ilaçlama uygulamalarında hemde iş yeri ilaçlamalarında artık evinizi terketmenize gerek yoktur. Bağcılar İlaçlama,uyguladığı jel ilaçlama yöntemi ile evlerinizde en çok çıkan karınca, hamam böceği ilaçlama,kalorifer böceği ve karafatma türü böceklerden en etkili ve garantili bir şekilde koku,leke veya iz bırakmadan kurtarma garantisi veriyor.Jel ilaçlamayı basit bir şekilde anlatacak olursak özel bir tabanca yardımı ile yapılan jel ilaçlama,böceklerin yoğun bulundukları bölgelere konulan özel bir yemdir. Bu yöntemleri uygulamak için mutlaka alanında uzman Bağcılar böcek ilaçlama şirketleri seçilmeli ve iyi araştırma yapılmalıdır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

  • Tam 10 yıldan buyana Bağcılar ve çevre semtlerinde böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz
  • Haşere ilaçlama konusunda deneyimli personelimizle pazar günleride dahil olmak üzere 7/24 hizmet veriyoruz..
  • Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı yasal bir ilaçlama şirketiyiz…
  • Bütün ilaçlama uygulamalarından sonra müşterilerimize yasal evraklarını teslim ediyoruz..

Bağcılar Böcek İlaçlama Fiyatları

Bağcılar Böcek İlaçlama Fiyatları, kullanılan ilaç miktarı, imha edilen istenen haşere ya da kemirgen türü ve ilaçlanan mekanların genişliği göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bağcılar İlaçlama hizmetlerimizden en ekonomik ilaçlama fiyatları ile faydalanabileceğiniz gibi müşteri temsilcilerimize de 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.