Bakırköy Böcek İlaçlama

bakirkoy-bocek-ilaclama

Bakırköy Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Bakırköy ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Bakırköy, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Prestij ilaçlama, Bakırköy böcek ilaçlama servisiyle bu bölgede bulunan tüm semtlere böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Bakırköy böcek ilaçlama firması her türlü böcek ve türlerini kısa zamanda bulunduğunuz ortamlardan temizleyerek sizlere daha güveni ve sağlıklı çevreler bırakır.

TÜM HAŞERE VE FARE TÜRLERİNE KARŞI İLAÇLAMA HİZMETİ

Bakırköy böcek ilaçlama firması olarak tüm haşere ve fare türleri üzerinde ilaçlama uygulamalarımızı başarı ile sonuçlandırmaktayız. Bakırköy böcek ilaçlama firması olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleriyle profesyonel ekibimiz eşliğinde mücadele etmekteyiz.

Haşere ve fare türleri yapıları gereği bünyelerinde sayısız mikrop ve bakteri bulundurarak yaşam alanlarımızda gezinirler. Haşere ve fare gruplarından geçen virüs ve mikroplar nedeniyle ciddi sağlık problemleri yaşanmaktadır. Veba, humma, sıtma, verem, tifüs, dizanteri ve cilt hastalıkları haşere ve farelerden insanlara geçen bazı hastalık çeşitleridir.

KISA SÜREDE SONUCA ULAŞAN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

İstanbul böcek ilaçlama servisi uzman ilaçlama personeli eşliğinde gerçekleştirdiği ilaçlama yöntemleri ile haşere ve fare türleri kısa sürede etkisiz kılmaktadır. İlaçlama işlemlerinde kullanılan yöntemler haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre uygulanmaktadır. İstanbul Bakırköy’deki  İlaçlama yöntemlerimizin hepsi Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli onaylara sahiptir.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonları

Uzman personelimiz gerekli tüm alanları ilaçlayarak haşere temizliğini sağlamış olur. Yaşam alanlarınız güvenle dezenfekte edilerek size teslim edilmektedir. İstanbul Bakırköy böcek ilaçlama servisi; ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara haşere ilaçlama ve fare ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Servisimiz günün 24 saati kesintisiz haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Haşere ve fare türleri hakkında merak ettiğiniz konularda 7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

BAKIRKÖY İLAÇLAMA FİYATLARI

İlaçlama fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Şöyleki uygulama yapılacak alanın metrekare olarak büyüklüğü, hangi ilaçlama uygulamasının yapılacağı ve kullanılacak ilacın miktarı ile mevcut zararlının yoğunluğunun belirlenmesi sonrası Bakırköy böcek ilaçlama fiyatlandırılması belirlenmiş olur.

Bakırköy bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;