Balçova böcek ilaçlama

Balçova böcek ilaçlama

Konumu itibarıyla ülkemizin Ege ve Akdeniz kıyılarında en çok gelişen alanlardan biri olan turizm sektörü bir liman kenti olan İzmir’de de fazlasıyla yaygındır. Özellikle kıyı kentleri olan Çeşme, Balçova, Foça, Urla, Seferihisar gibi ilçeler yıl içinde gerek yerli gerekse yabancı turizm potansiyelini elinde bulundurur.

Balçova böcek ilaçlama servisi

İklimi ve bitki örtüsü itibarıyla yazları sıcak ve kurak geçen İzmir’de, kışlar ise ılık ve yağışlıdır. İzmir nüfus açısından Türkiye’nin en büyük 3. kenti olarak dikkat çekmektedir. 4 Milyon olan nüfusu ile oldukça yoğun bir yerleşim bölgesinde olan şehirde özellikle sıcak ikliminden ötürü evlerin böcek salgınına uğraması oldukça sıklıkla karşılaşılır. Birçok semtinde deniz kenarı ve ormanın birbirine girdiği bölgede bulunan tatil köyleri haliyle böceklerinde uğrak yeri olabilmektedir. Turizmin oldukça yoğun olduğu bu bölgede halka açık noktalar olan pansiyonlar, oteller, kafeteryalar ve restoranlar sıklıkla böceklerin istilasına uğrayabilmektedir. Haşere istilaları için son derece uygun olan bu bölgede böceklerden basit yöntemlerle kurtulmak oldukça güçtür.

Turizmin bu kadar yoğun olduğu bir bölgede insanların böceklerle karşılaşması işletmeyi sekteye uğratacaktır. Restoranlar, otel odaları, tuvalet ve banyolar özellikle titizlikle davranılması gereken alanlardır. Evlerde, iş yerlerinde, otellerde  bulunan eskimiş çatlaklardan, banyo ve tuvalet havalandırmalarından, kanalizasyon yolundan  haşereler alanlarımıza dahil olabilir. Bu nedenlerle periyodik süreçler halinde düzenli olarak ilaçlama hizmetlerinden yardım almak en sağlıklı sonucu doğuracaktır.

Yıllardır İzmir’de ilaçlama hizmeti veren Prestij firmamız Balçova’da da Balçova böcek ilaçlama olarak, İzmir’in her ilçesi ve mahallesinde faaliyetini sürdürmektedir.  Yazları tatil amaçlı tercih edilen Balçova’da nüfusla birlikte otel ve pansiyonlar devamlı kullanım halinde olduğundan ilaçlama uygulamaları daha fazladır. Firmamız müşteri temsilcileri ve ilaçlama ekipleriyle birlikte 7 gün 24 saat en güvenilir, kaliteli ve ekonomik açıdan uygun hizmet anlayışıyla birlikte hizmetinizdedir. Herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimizi arayarak gerek bu konuda bilgi, gerekse kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

Balçova’da İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler