Balmumcu Böcek İlaçlama

Balmumcu böcek ilaçlama

Böcek ve farelerden kurtulmanız için hizmet sağlayan böcek ilaçlama firmaları, önemli bir görev üstlenmektedir. Çünkü böcek ve fare ilaçlama uygulamaları bilgi ve dikkat isteyen önemli faaliyetlerdir. Alanında uzman olmayan kişiler kesinlikle uygulama yapmamalıdır. İlaçlama uygulamalarında kullanılacak ilaç türü, miktarı ve ilaçlama tekniği oldukça önemlidir. Prestij ilaçlama şirketi, alanında uzman bir ekiple görev başındadır. İlaç ve ilaçlama tekniklerimiz Sağlık Bakanlığı’nın onayına sahiptir. Öncelikli hedefimiz insan ve çevre sağlığını korumaktır. Birçok şubemizle hizmetinizdeyiz. Balmumcu böcek ilaçlama servisimiz, Beşiktaş Balmumcu bölgesinde oluşan tüm haşere sorunlarına kalıcı çözümler sunmaktadır. İlaçlama hizmetlerimiz gün boyu devam etmektedir.Haşere ile mücadele aşamasında kullanmış olduğumuz sıvı ve jel ilaçlama tekniği, oldukça pratik bir sistemle uygulanmaktadır.Böylece yaşam alanlarınızı saatlerce tek etmenize gerek kalmaz!

Yaşam Alanlarımızda En Çok Görülen Haşere Türleri;

Çekirge, güve, eşek arısı,  yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi, ağaç böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, karınca, salyangoz, mobilya kurdu, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı

Gün Boyu Profesyonel Hizmet Sağlıyoruz!

Balmumcu Böcek İlaçlama ekipleri, karşı karşıya olduğunuz tüm haşere ve fare türlerini etkisiz kılacak ekipmana sahiptir. Böceklerin yuvalarını bularak kullanılan ilacın nüfus etmesini sağlıyoruz. Böylece kalıcı çözümlere ulaşarak yaşam alanlarınızın sağlığını koruyoruz. İlaçlama hizmeti almak istediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat görev başındadır.