Barbaros Böcek İlaçlama

Barbaros böcek ilaçlama

Bağcılar ilçesi İstanbul’un Avrupa Yakasında yer almaktadır. İlçe son yıllarda Doğu ve Güneydoğu illerinden aldığı yüksek göçlerle beraber karma bir nüfus yapısına sahiptir. 1992 yılına kadar Bakırköy ilçesine bağlı olan Bağcılar, 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak tek başına ilçe olmuştur. Son yıllarda aldığı orantısız göç itibarıyla ilçe çarpık kentleşmeyle birlikte artmakta olan haşere istilaları bir hayli çoğalmıştır.Bu sebeple bölgede Barbaros böcek ilaçlama olarak yoğun gerçekleştiriyoruz.

Günümüzde İnsanlardan sonra dünya üzerinde en kalabalık nüfus oranına sahip böcekler yapısal ve genetik özellikleri bakımından tüm kıtalara yayılmıştır. Ekolojik döngünün işleyişini sağlayan böceklerin yararları olduğu kadar insan hayatına oldukça büyük zararları da vardır. Böceklerin dünya üzerinde kontrollü dağılımını sağlamak ne yazık ki insanların elinde olmadığı gibi zararlarını da basit yöntemlerle önlemek mümkün değil.

Barbaros böcek ilaçlama alanları

Prestij ilaçlama firması olarak yıllardan beri insan sağlığını ve güvenliğini baz alan bir vizyonda çalışmaktayız. İstanbul genelinde olduğu gibi; Bağcılar Barbaros mahallesinde de en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik ilaçlama olanaklarımızla sektörde öncü olmaya devam etmekteyiz. Evinizin, iş yerinizin veya diğer toplumsal alanlarınız huzuru için hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu. Tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık. Salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerimiz sürmektedir. Bu canlılara karşı uygulanan ilaçlama çeşitleri sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonları olarak ayrılmaktadır. Bu ayrıma ise uzman ekibimiz alan büyüklüğünü, canlı türünü ve direncini tespit ettikten sonra ulaşır. İlaçlama sonrasında şikayet edilen ortamda hiçbir haşere türüne rastlanmayacaktır.

Sağlığınız ve huzurunuz için belirli periyotlar halinde düzenli olarak ilaçlama yaptırmak haşere problemine karşı sizi güvende tutacaktır. Her türlü bilgi ve yardım almak için irtibat numaralarımızdan haftanın her günü dilediğiniz saatte Barbaros böcek ilaçlama firmamıza ulaşabilirsiniz.Uzman ekiplerimiz ve  ekonomik,garantili ve profesyonel ilaçlama hizmetlerimiz sizi bekliyor.

Bağcılar bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: