Başakşehir Böcek İlaçlama

basaksehir-bocek-ilaclama

Başakşehir Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Başakşehir ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Başakşehir, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçedir. Prestij ilaçlama İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine hizmet verdiği gibi Başakşehir böcek ilaçlama servisiyle de hizmetinizdedir. Başakşehir böcek ilaçlama servisi, bu bölgede yer alan tüm semtlere 7/24 haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Başakşehir bölgesi güzel, yeşil alanlara ev sahipliği yapmaktadır. Haşere türleri yeşil alanlarda üreyerek hızla çoğalırlar. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte Başakşehir bölgesinden sıklıkla haşere şikayeti almaktayız. Haşere ve fare problemleriyle sıklıkla karşılaştığımız semtlerde ilaçlama faaliyetlerimizi başarıyla sürdürerek Başakşehir sakinlerini sağlıklı ve güvenli ortamlara kavuşturuyoruz.

GÜNÜN 24 SAATİ İLAÇLAMA HİZMETİ

Başakşehir Böcek İlaçlama şirketi Bahçelievler sakinlerinin problemlerine zaman kaybetmeden cevap verebilmek adına günün 24 saati böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz merak ettiğiniz sorulara anında yanıt bulmak için 7/24 hizmet vermektedir. Başakşehir Böcek İlaçlama firması müşterisinin dilediği gün ve saate randevu vermektedir.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Alternatif ilaçlama seçeneklerine sahip olan Başakşehir böcek ilaçlama servisi, haşere türüne göre belirlediği özel ilaçlar ve ilaçlama yöntemleriyle kısa zamanda etkili sonuçlara ulaşarak haşere problemlerinize son verir. İlaçlama yöntemlerimiz haşere yoğunluğuna ve ilaçlama yapılacak alanın durumuna göre belirlenir.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

Başakşehir Böcek İlaçlama şirketi olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, Bit, pire, kene, tahtakurusu, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk fare ilaçlama hizmetleridir.

İlaçlama faaliyetlerimizi sürdürürken kullanmakta olduğumuz ilaçların tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Kullanmakta olduğumuz ürünlerin insan ve çevre sağlı üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. İlaçlama uygulamalarımız Başakşehir Böcek İlaçlama firması bünyesinde görev alan uzman ilaçlama personelleri tarafından uygulanmaktadır.

İLAÇLAMA FİYATLARI

İstanbul Başakşehir Böcek İlaçlama firması; depo, fabrika, ev, iş yeri, apartman, ofis, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara haşere ilaçlama ve fare ilaçlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Başakşehir böcek ilaçlama firması olarak, müşterilerimize daima kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktayız. İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir.

Başakşehir bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;