Belediye İlaçlama

böceklerden korunmak

Belediye İlaçlama yetki belgemiz bulunmaktadır. Belediye yetki belgemiz sayesinde %30 varan indirimlerle sizlerde ilaçlama hizmetimizden ve sıcak fiyat fırsatlarından faydalanabilirsiniz.  İlaçlama hizmetlerini güvenle ev ve iş yerlerinde uygulamanız için ilaçlama firmamız, belediye iş birliği ile sağlam ve güçlü bir ekip çalışması kurarak sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Yaşam alanlarınızda bulunan, kemirgen, asalak, parazit, sürüngen ve zehirli örümceklerin kontrolü artık mümkün! Eğer daha önce ekonomik fiyat ve garanti aradıysanız, o zaman doğru adrestesiniz.  Firmamız, belediyenin verdiği yetki belgesi ile Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ruhsatımız ve onaylı olan ilaçlarımızla 7/24 kaliteli ilaçlama hizmeti vermektedir.

Haşereler; yaşam alanlarınızı kısıtlayan ve yaşam sahanızı zorlayan, daraltan tüm haşere türlerini güvenle kontrol altına alan firmamız, haşerelerin insanlara bulaştırdıkları ölümcül hastalıklardan sizleri korumaktadır.

Haşerelerin güvenle kontrol altına alınması ve ürememesi için firmamızın modern ve çağdaş uygulamaları ile ekonomik ve garantili ilaçlama hizmetleri ile tanışın. Temiz ve sağlıklı yaşam alanlarına ancak ve ancak ilaçlama yaparak kavuşabilirsiniz. Bu konuda ilaçlama yapacak firmanın güvenirliliği de çok önemlidir.

TSE tarafından tescil damgasına da sahip olan ilaçlarımız, Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir. Firmamız çeşitli kamu ve özel kuruluşların başarı ödülüne laik olmayı başarmıştır. Sivil toplum örgütleri ve Dernekler tarafından da teşekkür ve onur belgelerimiz bulunmaktadır. Firmamız yüzlerce başarı sertifikasına sahiptir.

Başlıca ilaçlama uygulamalarımız;

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Fare istasyonları

İlaçlama hizmetlerini aralıksız ve kesintisiz olarak sunan ilaçlama firmamız bu güne kadar çeşitli alanlarda faaliyet göstermiştir. İlaçlama firmamız, kamu ve özel sektörde faaliyetlerini sürdüren iç ve dış mekanlarında ilaçlama hizmetini titizlikle sağlamaktadır. Haşere ilaçlama işlemleri zor süreçlerdir. Yaz aylarının gelmesiyle böceklerdeki atış ise daha fazla olmaktadır. Böcek ilaçlama konusunda 15 yıldır hizmet veren firmamız hedef odaklı ve çözüm odaklıdır.

Çevre ve doğa dostu olan firmamız Belediye İlaçlama faaliyetlerini kendi bünyesine katarak size hizmet vermekten onur duyar.