Beykoz Böcek İlaçlama

beykoz-bocek-ilaclama

Beykoz Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Beykoz ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Beykoz, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan ilçelerden biridir. Prestij ilaçlama Beykoz böcek ilaçlama servisiyle bu bölgede yer alan tüm semtlere ilaçlama hizmeti vermektedir. İstanbul’un 250 bin kişiye yaklaşan nüfusuyla en büyük ilçelerinden biri olan Beykoz, birçok konutu ve işyerini içeresinde barındırır. Bu büyük ilçede ilaçlama hizmeti veren en büyük firma olan Prestij ilaçlama firması Beykoz böcek ilaçlama hizmetlerini, diğer ilçelerle birlikte aynı kalite, aynı etki ve aynı fiyat prensibiyle yıllardır gerçekleştirmektedir.

MODERN İLAÇLAMA TEKNİKLERİ

Günümüzde yeni geliştirilen teknolojik aletlerle ve ekipmanlarla haşere ve türlerine çok daha kolay ve etkili bir şekilde müdahale edilmektedir. Böylece süreç kısalarak haşere türleri ve fareler kısa zamanda ortamdan temizlenir.

İlaçlama teknikleri;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

İlaçlama ile temizlenen alanlar daha sonra tekrar böcek istilasına uğramaması ve yumurtadan çıkacak haşereler de hesaba katılarak yeniden ilaçlama yapılması uygun ve gereklidir. İlaçlama firmaları içerisinde gerekli tecrübe ve deneyim ile Prestij İlaçlama lider konumdadır. İstanbul Beykoz böcek ilaçlama, bu ilçede yer alan tüm semtlere garantili, ekonomik ve etkili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Böcek ilaçlama Beykoz olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk fare ilaçlama hizmetleridir.

Beykoz Böcek İlaçlama şirketi; ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI İLAÇLAMA HİZMETİ

Beykoz Böcek İlaçlama şirketi ilaçlama faaliyetlerini Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli kurallar bütünü içerisinde gerçekleştirmektedir. Haşere ve fare türlerine karşı kullanmakta olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır. Firmamız bünyesinde ziraat mühendisleri görev almaktadır. Haşere türüne göre özel ilaçlar üretilerek insan ve doğayı daima korumak amaç edinilmiştir. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Beykoz böcek ilaçlama şirketi, tüm semtlerde aynı ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermektedir. İstanbul Beykoz böcek ilaçlama şirketi günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimize günün 7/24 ulaşabilirsiniz.

Beykoz bölgesinde en çok şikayet aldığımız ilçeler;