Beykoz Fare İlaçlama

beykoz-fare-ilaçlama

Fareler, yaşadıkları alanlar ve ürettikleri salgılar nedeniyle bakteri ve mikrop taşıyan, bu mikropları da etraflarına bulaştıran tehlikeli bir canlı türüdür. Bu sebeple yaşam alanlarımıza dahil olmaları durumunda profesyonel ekiplerce imha edilmesi gerekmektedir. Beykoz Fare İlaçlama, Prestij İlaçlama firmalarının, Beykoz halkı için sunmuş olduğu önemli bir ilaçlama hizmetidir.

FARE İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Fareler, gerek üzerlerinde taşıdıkları mikroplar olsun, gerekse kendi salgıladıkları bakteriyel salgılar olsun, insan yaşamı için oldukça tehlikeli bir canlı türüdür. Yaşam alanlarımızı istila ettikleri andan imha edildikleri ana kadar hem sağlığımızı hem de psikolojimizi derinden etkilemektedir. Fareler görüntü olarak da insanlara rahatsızlık veren bir yapıya sahiptir. Taşımış olduklar mikroplar yüzünden yaşam alanlarımızın her yerine bu mikropları yayma potansiyelleri vardır. Bu mikrop ve bakteriler, yataklarımızda, kıyafetlerimizde, yiyecek ve içeceklerimizde, farelerin gezebileceği her alanda yayılabilmektedir. Bu sebeple temas içerisinde bulunduğumuz an, çok ciddi boyutlarda rahatsızlıklarla karşı karşıya kalabiliriz. Fare istilasından kaçınanın önemli ilk adımı, yaşam alanlarımızı oldukça temiz tutmaktır. Fareler beslenme ihtiyacıyla da evlerimizi istila ederler. Bunun için de genellikle kolay yiyecek bulabildikleri mekanları tercih ederler. bu sebeple, yaşam alanlarımız ekmek ufaklarından, yiyecek artık ve çöplerinden düzenli olarak arındırılmalıdır.

Fareler salgılamış oldukları ve etrafa yaydıkları mikroplarla insan sağlığı üzerinde çok olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Bu etkiler sonucunda geri dönüşü olmayan rahatsızlıklar meydana gelebilmektedir. Veba, humma, verem, tifüs, kuduz gibi ölümle bile sonuçlanabilen hastalıklar farelerin salgılamış oldukları salgılar yüzünden insanların yakalandıkları hastalıklardır. Bunun dışında çeşitli cilt ve deri hastalıkları da yine farelerin etrafa yaymış oldukları mikroplar nedeniyle oluşmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı, yaşam alanlarımızda maruz kaldığımız fare problemlerinden kurtulabilmek adına fare ilaçlama firmalarıyla irtibata geçmeliyiz.

FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fare ilaçlamaları, oldukça hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmektedir. En etkili ilaçlama yöntemi sıvı ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlamaları kokulu ve kokusuz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kokulu ilaçlamalarda ilaçlanan mekan insanların ilaçtan etkilenmemeleri adına belirli bir süre zarfı içerisinde kapatılmaktadır. İlaç etkisi geçtikten sonra havalandırılarak tekrar kullanıma açılmaktadır. Kokusuz ilaçlamalar ise çok daha kısa sürelerde problemi ortadan kaldıran ve günlük yaşama geri dönmeyi garantileyen ilaçlama türlerindendir. Bu iki ilaç, iki farklı sistemle uygulanmaktadır. Bu sistemler buharlama ve püskürtme sistemi diye adlandırılmaktadır. Buharlama sistemi ulaşılması güç olan çatlakları ve oyukları etkisi altına alabilmektedir. Ayrıca farelerle birlikte farelerin etrafa yaymış oldukları kiri havayı da temizlemektedir. Püskürtme tekniği de yine buharlama gibi oldukça geniş bir alanı etkisi altına almaktadır. Yarım saat içerisinde imha edilmesi istenilen fareyi imha etmekte ve ardından günlük yaşama kolaylıkla geçilmektedir.

Beykoz Fare İlaçlama hizmetleri, saymış olduğumuz tüm imkanları sunabilen, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla kalıcı ve etkili çözümlerle Beykoz halkını fare probleminden kurtarabilen önemli ilaçlama hizmetlerinden biridir. Sizler de fare problemiyle karşı karşıya iseniz, Beykoz fare ilaçlama hizmetlerinden yararlanabilmek için, sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.