Beylikdüzü Böcek İlaçlama

beylikduzu-bocek-ilaclama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Beylikdüzü ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Beylikdüzü, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Prestij İlaçlama şirketi, İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir. Beylikdüzü böcek ilaçlama servisi olarak ilçede yer alan tüm semtlere haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Haşere ve fare türleri yılın her ayı karşımıza çıkabilecek canlı türleridir. Her mevsim haşere ve fare şikayetleriyle çokça karşılaşmaktayız.

BÖCEK İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Yaşam sürdüğümüz alanlara giriş sağlayan haşere ve fare gruplarına karşı yapılan ilaçlama uygulamaları sağlığınızı, çevrenizi ve bütçenizi daima korumaktadır. Aksi durumlarda haşere ve farelerden bulaşabilecek hastalıklara maruz kalabilirsiniz. Haşere ve farelerden bulaşan hastalıklar nedeniyle kalıcı sağlık problemi yaşayan ve yaşamını yitiren çok sayıda insan bulunmaktadır. Haşere ve fareler yaşam alanlarınızda yer alan eşyaları kemirerek maddi zararlara da sebebiyet verirler.

Haşere ve fare türlerinden insanlara bulaşan hastalıklar;

 • Tifüs
 • Cilt hastalıkları
 • Veba
 • Alerjik reaksiyonlar
 • Grip
 • Parazitsel Hastalıklar
 • Sıtma
 • Verem
 • Humma
 • Dizanteri

Haşere ve farelerden bulaşacak hastalıklara karşı yaşam alanlarınızı periyodik olarak ilaçlamanız daima sizi haşere ve farelerin varlığından koruyacaktır.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

İstanbul Beylikdüzü Böcek İlaçlama şirketi olarak, çeşitli ilaçlama yöntemleri uygulamaktayız. İlaçlama yöntemlerimiz haşere türüne özel olarak belirlenen ilaçlar ile uygulanmaktadır. Böylelikle uygulanan ilaçlar haşere türleri üzerinde kısa sürede etki göstermektedir. Tek tip ilaçlarla haşere ve fare türlerini etkisiz kılmak mümkün değildir. Bireysel yöntemler daima başarılı sonuç vermediği gibi ileride daha büyük problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır.

İlaçlama yöntemlerimiz;

 • Sıvı
 • Kokulu
 • Kokusuz
 • Jel
 • Fare istasyonları

İlaçlama yöntemlerimiz, fabrika, restoran, depo, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, okul, yurt, ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi açık ve kapalı alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN ONAYLI GÜVENİLİR İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul Beylikdüzü böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı belgelere sahip yasal bir kuruluştur. Sağlık bakanlığı tarafından onayı bulunmayan hiçbir ilaç firmamız bünyesinde yer alamaz. Önceliğimiz müşterilerimizin sağlığını ve çevresini koruyarak ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Güvenilir ilaçlarımız ve yöntemlerimizle kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız. Servisimiz, vatandaşın sağlığınız güven altına almayı ilk hedefi olarak belirlemiştir. Servisimizin profesyonel ilaçlama hizmetlerinden günün her saati yararlanmanız mümkündür.

TÜM HAŞERE TÜRLERİ ÜZERİNDE ETKİLİ İLAÇLAMA

Beylikdüzü Böcek İlaçlama servisi olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Özellikle sıklıkla yaşanılmakta olan hamam böceği, fare, pire ve kalorifer böceği problemleri için geliştirmiş olduğu etkili ilaçlama yöntemleriyle müdahalede bulunan Böcek İlaçlama Beylikdüzü servisimiz, yaşadığınız tüm haşere ve böcek problemlerinde sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.

BÖCEK İLAÇLAMA SAĞLIĞA ZARARLI MIDIR?

Böcekler salgıladıkları ve taşıdıkları bakteriler aracılığıyla insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiler oluşturabilmektedir. Yaşam alanlarımıza dahil olarak tehlikeli hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamakta olan bu zararlı canlı türleri, kısa süre içerisinde bu alanlardan temizlenmelidir. aksi takdirde çeşitli ölümcül hastalığa yakalanma riski oldukça yüksek olacaktır. Bu gibi problemlerin yaşanmaması adına profesyonel ilaçlama firmalarından destek alınması gerekmektedir. Kişisel müdahalelerle sağlayamayacağımız çözüme, uzman ekipler tarafından uygulanan ilaçlama işlemleri neticesinde ulaşabiliriz.

Böcek ilaçlamanın sağlığa zararından bahsetmek mümkündür. Fakat bu sadece kişisel yöntemlerimizle çözmeye çalıştığımız zaman geçerli olacaktır. Kullanacağımız ilaçların güvenilirliğini tespit etmemiz gerekmektedir. Bu sebeple bu tür bir riskle karşılaşmamak adına işi tecrübeli kişilerin eline bırakmakta fayda vardır. Böylece böcek ilaçlamanın zararından çok faydasının olduğunuz görebilirsiniz. Böcek İlaçlama Beylikdüzü servisimiz uzman kadrosu ve etkili ilaçlama yöntemleriyle sizlere sağlıklı ortamlar sunmaktadır. Servisimize günün her saati ulaşmanız mümkündür.

BEYLİKDÜZÜ İLAÇLAMA FİYATLARI

İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Servisimiz, ilaçlama yaptığı alanın metrekaresine ve imha edilmesi gereken böcek, haşere türünün özelliklerine göre makul bir fiyat aralığı belirlemektedir. Profesyonel ilaçlama hizmetleri karşılığında oldukça uygun fiyatlar talep etmekte olan Beylikdüzü böcek ilaçlama şirketi, tüm semtlerde aynı ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermektedir. İstanbul Beylikdüzü Böcek İlaçlama şirketi günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri Temsilcilerimize günün 7/24 ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;