Beyoğlu Böcek İlaçlama

beyoglu-bocek-ilaclama

Beyoğlu Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Beyoğlu ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Beyoğlu, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerden biridir. Prestij ilaçlama firması, Beyoğlu bölgesinde yer alan tüm semtlere böcek ilaçlama servisimizle hizmet vermektedir.

İlaçlama firmaları arasında lider konumda olan ve İstanbul’un birçok semtinde hizmet veren Beyoğlu Böcek İlaçlama firması aynı kalite ve ücrette sizlere hizmet sunmaktadır. Yılların getirdiği bilgi birikimi ve deneyim ile her an hizmete hazır durumdadır.

BÖCEK İLAÇLAMA UYGULAMASININ ÖNEMİ

Bilindiği gibi ilaçlama faaliyetleri önem arz eden ve mutlak suretle yapılması gereken işlemlerden biridir. Haşere ve böcekler görüldükleri her yerden derhal temizlenmeli ve sürekli bir koruma sağlanmalıdır. Haşereler yaşadığımız tüm alanlara girerek bizleri hastalık tehlikeleriyle karşı karşıya bırakırlar. Vücutlarında ve salyalarında, dışkılarında olan mikrop, bakteri ve enfeksiyonları yediğimiz besinlere bırakarak, bizlerin hasta olmasına yol açarlar. Bunun önüne geçebilmek adına mutlaka bu canlıların ilaçlama ve dezenfekte işlemleri yapılması gerekmektedir. Aksi halde hızla yayılarak kolonileşirler.

Üreme sistemleri çok gelişkin olduklarından müdahale ve temizleme yapılmadığında birkaç haftada iki veya üç katı kadar böcek ortalıklarda dolaşmaya başlar. Birbirleri ile olan iletişimleri kimyasal yollardan olduğu için her yere salya ve dışkılarını bırakarak ortamın son derece tehlikeli ve hastalıkla kaplanmasına yol açmaktadırlar. Günümüzde İstanbul böcek ilaçlama firmaları arasında tüm bölgelere hizmet veren ve bu işi aynı kalitede, aynı ücretle ayrım yapmaksızın yapan firma Prestij ilaçlama, bu konuda eğitimli ve deneyimli personelleri ile her böcek vakasında itinalı olarak haşereleri temizlemektedirler.

ETKİLİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Haşere ve fareler üzerinde kısa sürede etki gösteren yüksek kalitede ilaçlarla uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz haşere türü ve ilaçlama yapılacak alana göre belirlenir.

İlaçlama teknikleri;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

Böcek ilaçlama Beyoğlu olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları;

Bit, pire, kene, tahtakurusu, Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk fare ilaçlama hizmetleridir.

İlaçlama uygulamalarımızın hepsi alanında uzman ilaçlama personelleri tarafında gerçekleştirilmektedir. Beyoğlu Böcek İlaçlama şirketi Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahip çalışma ruhsatı bulunan yasal bir kuruluştur.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Beyoğlu firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İstanbul Beyoğlu Böcek İlaçlama şirketi günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri Temsilcilerimize günün 7/24 ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;