Bizimkent Böcek İlaçlama

bizimkent-bocek-ilaclama

Bizimkent Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Bizimkent ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Bizimkent, Beylikdüzü ilçesine bağlı semtlerden biridir. Bizimkent semtinde karşılaştığınız böcek ve fare problemlerinizle Bizimkent böcek ilaçlama servisi olarak ilgilenmekteyiz.

BÖCEK VE FARELER NASIL ÇOĞALIRLAR?

Ev, iş yeri, bina, ofis, okul, depo, fabrika, park, site gibi alanlara girerek yuva yaparlar. Haşere ve fareler hızla üreyerek sayılarını arttıran canlılardır. Böcek ve fareler topluluk halinde yaşam sürerler.

Haşere ve fare türleri iki şekilde üremelerini gerçekleştirir. Bir grup yavrularını doğurarak ürerken bir grup ise yumurta bırakarak üremektedir. Haşerelerin en tehlikeli olanları yumurta bırakarak üreyenlerdir. Çünkü yumurtlayarak üreyen haşere türleri bir gecede içinde bulunduğu ortama çok sayıda yumurta paketi bırakmaktadır. Bir yumurta paketinin içinden ortalama 30-35 adet yavru çıkmaktadır. Bu haşereler kısa sürede ergin hale ulaşarak yaşam alanlarımıza dağılırlar. Böcek ve fare türlerine karşı zamanında önlem alınmadığı takdirde yaşam alanlarımıza yuva yaparak her geçen gün sayılarını arttıracaklardır. Prestijilaclama.com ile iletişime geçin ve bütün haşere problemlerinizden kurtulun.

BÖCEK VE FARELER NEDEN TEHLİKELİDİR?

Böcek ve fareler insan ve çevre sağlığı açısından büyük tehlike oluştururlar. Böcek ve farelerin taşıdığı mikrop ve virüsler insanlara geçerek; humma, veba, tifüs, tifo, sıtma, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, verem gibi hastalıklara davetiye çıkarır.

Aynı zamanda böcek ve fareler tarla, sera, bahçe gibi alanlarda yetişen mahsullerin üzerinde dolaşarak birçok bakteri ve mikrop bulaştırırlar. Mahsullerin yapraklarını ve köklerini kemiren böcek ve fareler ekinlerin kuruyarak harap olmasına sebebiyet verirler.

BÖCEK VE FARELERDEN KORUNMAK İÇİN NE YAPMALIYIZ?

Profesyonel firmalardan böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti aldığınız takdirde kısa sürede haşere ve farelerden kurtulmanız mümkündür

Bizimkent böcek ilaçlama şirketi olarak sizleri en güvenli yöntemlerle kısa zamanda haşere ve fare sorunlarınızdan kurtarıyoruz. Sağlık Bakanlığından gerekli tüm Onaylara sahip olan firmamız alanında uzman bir kadroyla hizmet vermektedir. Bizim için daima sizlerin sağlığı ve güvenliği ön planda gelmektedir.

Firmamızdan ilaçlama hizmeti almak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.