Böcek ilaçlama servisi

bocek-ilaclama-servisi

Prestij ilaçlama, uzman kadrosu eşliğinde tüm haşere türlerine karşı böcek ilaçlama servisi ile hizmet vermektedir.İnsan ve çevre sağlığını korumak adına oluşturmuş olduğumuz Böcek ilaçlama servisi ile size en yakın ilçe ve semtler içerisinde hizmet bulmanız mümkündür.

Böcek ilaçlama servisleri, yaşam sürdüğünüz alanlarda yer edinen haşere türlerini yok ederek yaşam alanlarınızı dezenfekte eden önemli kuruluşlardır.

Haşere türleri yaşam alanlarımızda yer alan eşyaların arasına sayısız yumurta bırakarak gün geçtikçe sayılarını arttıran zararlı canlılardır.Haşereler yoluyla doğrudan veya dolaylı yollardan envai çeşit hastalık, insan sağlığını önemli derecede tehdit etmektedir. Sağlığınızı ve yaşam sürdüğünüz alanları haşere türlerinden gelebilecek zararlardan korumak için önlem almanız çok önemlidir.Böcek ilaçlama servisi, sağlığınızı ve yaşam sürdüğünüz alanları haşerelerden korumak için en doğru adrestir.

Prestij ilaçlama, Böcek ilaçlama servisi ile daima garantili, güvenli ve ekonomik haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.Müşterilerimizin yaşam alanlarında gerçekleştirmiş olduğumuz ilaçlama uygulamalarının tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup insan ve doğa sağlığına zarar vermemektedir.

Prestij böcek ilaçlama servisi, bit, kene, pire, akrep, güve, kalorifer böceği, tespih böceği, hamam  böceği, tahtakurusu, akar, kakalak. Karınca, örümcek, akrep, çıyan, mite, kertenkele, sinek, sivrisinek, salyangoz, ağaç kurdu, tesbih böceği. Gümüş böceği, halı böceği, kulağakaçan böceği, kırkayak, çekirge. Sıçan, yılan, lağım faresi, ev faresi, çatı faresi, fındık faresi. Tarla faresi, pamuk faresi, alman hamam böceği, oryantal hamam böceği gibi tüm haşere ve fare türleri üzerinde ilaçlama uygulamalarını başarı ile uygulamaktadır.

Tüm haşere türlerine karşı profesyonel ilaçlama hizmeti sunan böcek ilaçlama servisi, haşereleri etkisiz kılar. Yaşam alanlarınızı haşerelerin bırakbileceği mikroorganizmalara karşı dezenfekte ederek size teslim eder.

Böcek ilaçlama servisleri arasında daima öncü kuruluş olan Prestij böcek ilaçlama servisi,  onaylı hizmet sunmaktadır. Yaşam alanlarınızı güvenle ilaçlayan böcek ilaçlama servisimiz insan ve çevre sağlığını ön planda tutarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Haşere türlerine karşı uzman ilaçlama personelimiz tarafından gerçekleştirilen ilaçlama uygulamaları;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • ULV ilaçlama

İlaçlama personelimiz, firmamız tarafınca verilen eğitimlere ve denetimlere tabi tutulmuş tecrübe ve bilgi donanımına sahip kişilerdir. Müşteri Temsilcilerimiz taleplerinize anında cevap verebilmek adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Böcek ilaçlama servisi ile  irtibata geçerek çevrenizi ve sağlığınızı tehdit eden haşere türlerinden kısa sürede kurtularak güven dolu ortamlara kavuşabilirsiniz.