Böceklerde kesin çözüm

boceklerde-ilaclamada-kesin-cozum

Böcekler, insanların yaşam alanını istila edip, hastalıklara neden olan canlılardır. İnsanların gıdalarına ortak olup, üstlerine dışkı ve salyalarını bırakan böcekler, aynı zamanda ısırıp, sokarak zarar verip hastalıklara yol açarlar. İnsanların eşyalarını da kemirmek sureti ile maddi zarara yol açan böceklerde kesin çözüm için Prestij ilaçlama şirketimiz yıllardır, kaliteli, etkili ve garantili böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Yapılan araştırmalarda, bulaşıcı hastalıkların %40’ının böceklerden bulaştığı ortaya çıkmıştır. Her türlü ortama rahatlıkla girip, yuvalanarak hızla üreyen böceklerde kesin çözüm, Prestij ilaçlama şirketimiz tarafından %100 garantili olarak sağlanmaktadır.

Böcek ilaçlama

Prestij ilaçlama şirketimiz, tüm kapalı ve açık alanlarda böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Böceklerde kesin çözüm için, ziraat mühendislerimiz kontrolünde böcek türlerine göre doz ayarlamaları yapılan ilaçlar, Sağlık Bakanlığı onaylı olup, insan sağlığına zarar vermemektedir. Böcek türüne ve bulunduğu yere göre uyguladığımız, sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, yem ilaçlama yöntemleri ile  kesin çözüm için, dünya standartlarında böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

 

Prestij ilaçlama şirketimizin telefonlarını günün her saati arayabilir, 7/24 böcek ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakasının tüm semt, ilçe ve mahallelerinde ekonomik fiyatlar ile böcek sorununuza çözüm ortağı olan Prestij ilaçlama şirketimiz böceklerde kesin sonuç sağlayan Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı yasal şirkettir.  İstanbul ilinin birçok semtinde bulunan böcek ilaçlama şubelerimiz ile size bir telefon kadar yakınız.