Büyükçekmece Böcek İlaçlama

buyukcekmece-bocek-ilaclama

Büyükçekmece Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Büyükçekmece ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçelerden biridir. Prestij İlaçlama firması, Büyükçekmece böcek ilaçlama servisi olarak bu bölgede yer alan tüm semtlere hizmet vermektedir. İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Büyükçekmece, ilaçlama işlemlerini ve hizmetini itina ile yıllardır yapan firmamız, sizlerin böcek ve haşere sorunlarına mutlak olarak çözüm bulmaktadır.

Haşereler evlerimizde olduğu kadar toplu olarak yaşanılan yerlerde ve çalışma alanlarında çok daha tehlikeli olmaktadırlar. Çünkü taşıdıkları hastalık yapıcı organizmalar bir anda salgına dönüşerek birçok kişi aynı anda etkilemektedir. Özellikle toplu yaşam alanları periyodik olarak ilaçlanmalıdır. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından gereken tüm onaylı belgelere sahip yasal bir kuruluştur. Kullanmakta olduğumuz ilaçlar insan ve çevre sağlığına dost olup TSE damgaları bulunmaktadır.

KISA SÜREDE SONUCA ULAŞAN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

İstanbul Büyükçekmece böcek ilaçlama firması ol arka kısa sürede sonuca ulaşan zengin ilaçlama seçeneklerimiz sayesinde haşere ve fare türlerini kısa sürede etkisiz kılıyoruz. İlaçlama yöntemlerimiz ilaçlama yapacağımız alanın büyüklüğüne ve ortamda var olan haşere türüne, yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Böcek ilaçlama Büyükçekmece servisi günün 24 saati sizlere ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İlaçlama yöntemleri;

  • Sıvı ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Fare istasyonları

Büyükçekmece Böcek İlaçlama servisi en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare türleri;

Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk fare ilaçlama servisleridir.

İLAÇLAMA FİYATLARI

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir. Büyükçekmece Böcek İlaçlama şirketi; ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, hastane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlara haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermektedir. Yapılan tüm çalışmanın sonucunda gerekli dokümanlar çıkartılarak müşterilerimize takdim edilir.

Böcek ilaçlama Büyükçekmece firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. İstanbul Büyükçekmece böcek ilaçlama şirketi günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri Temsilcilerimize günün 7/24 ulaşabilirsiniz. Büyükçekmece dışında İstanbul böcek ilaçlama hizmeti için de bize ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;