Çatalca Böcek İlaçlama

catalca-bocek-ilaclama

Çatalca Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Çatalca ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Çatalca, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Prestij İlaçlama şirketi, İstanbul’un tüm ilçelerine örneğin Çatalca böcek ilaçlama ve semtlerine kesintisiz ilaçlama hizmeti vermektedir. Çatalca böcek ilaçlama servisi olarak ilçede yer alan tüm semtlere haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Her mevsim haşere şikayetleriyle sıkça karşılaşmaktayız.

İstanbul Çatalca böcek ilaçlama servisi olarak haşere ve farelerin bütün türlerine karşı açık kapalı tüm alanlarda ilaçlama uygulamalarımız gerçekleşmektedir.

BÖCEK İLAÇLAMANIN ÖNEMİ

Dünya üzerinde haşerelerin 2.000.000 türü olduğu tespit edilmiştir. Yaşadıkları bölge ve beslenme şekillerine göre farklılık gösteren haşerelerin insanlara vermiş olduğu zararlarda farklılık göstermektedir. İnsan kanı ile beslenen haşere türleri insanları doğrudan etkileyerek virüs bulaştırabilirler. Bulaşan virüsler, veba, humma, sıtma, dizanteri, tifüs gibi hastalıklara neden olmaktadır. Haşerelerin çoğu yumurta bırakarak üreme evresini tamamlar. Yumurta bırakarak üreyen canlılar yaşam alanlarımızda hızla yayılarak büyük problemlere neden olurlar. Haşerelerin vereceği tüm zararlardan korunmanın en etkili yolu profesyonel firmalardan böcek ilaçlama hizmeti almaktır. Böylelikle yaşam alanlarınızı ve sağlığını haşerelerden gelebilecek tüm zararlara karşı korumuş olacaksınız.

Çatalca Böcek İlaçlama firması kurulduğu günden beri daima kaliteli ve güvenli ilaçlama hizmeti sunarak müşterilerinin sorunlarını başarı ile çözüme kavuşturmuştur.

TÜM ALANLARDA BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

İlaçlama yöntemlerimiz, fabrika, restoran, depo, apartman, merdiven boşluğu, havalandırma, okul, yurt, ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, park, bahçe, site gibi açık ve kapalı alanlarda uzman ilaçlama personelimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

İstanbul Çatalca Böcek İlaçlama şirketi olarak, alternatif ilaçlama yöntemleri uygulamaktayız. İlaçlama yöntemlerimiz haşere türüne özel olarak belirlenen ilaçlar ile uygulanmaktadır. Böylelikle uygulanan ilaçlar haşere türleri üzerinde kısa sürede etki göstermektedir. Tek tip ilaçlarla haşere ve fare türlerini etkisiz kılmak mümkün değildir. Bireysel yöntemler daima başarılı sonuç vermediği gibi ileride daha büyük problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır.

Servisimizin uygulamakta olduğu ilaçlama yöntemleri;

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonları

Çatalca Böcek İlaçlama firması Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı hizmet sunmakta olup haşere ve fare türlerine karşı kullanmış olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylıdır.

TÜM HAŞERE VE FARE TÜRLERİ ÜZERİNDE ETKİLİ İLAÇLAMA

İstanbul Çatalca böcek ilaçlama servisi olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare ilaçlama türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Çatalca Böcek İlaçlama şirketi, tüm semtlerde aynı ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Böcek ilaçlama Çatalca şirketi günün 24 saati kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimize günün 7/24 ulaşabilirsiniz.