Çekmeköy Böcek İlaçlama

cekmekoy-bocek-ilaclama

Çekmeköy Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Çekmeköy ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan bir ilçedir. Prestij İlaçlama, İstanbul’un bütün semtlerine hizmet verdiği gibi Çekmeköy ilçesinde yer alan tüm semtlere, ilaçlama servisimizle hizmet vermektedir.

KISA ZAMANDA NETİCE VEREN İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

İstanbul Çekmeköy Böcek İlaçlama servisi gelişmiş ilaçlama yöntemleri ve ilaçları sayesinde kısa zamanda netice veren başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Alternatif ilaçlama yöntemlerimiz günlük yaşantınızı kısıtlamadan pratik bir sistem içerisinde gerçekleşmektedir.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Sıvı
  • Fare istasyonları

Çekmeköy Böcek İlaçlama şirketi Ziraat mühendislerinin kontrolü altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çekmeköy böcek ilaçlama şirketi olarak; bit, pire, kene, tahtakurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, keseli fare gibi tüm haşere ve fare türleri üzerine ilaçlama uygulamalarımızı başarı ile gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Çekmeköy böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı hizmet vermektedir. Haşere ve fare türlerine karşı kullanmakta olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü tarafında onaylıdır. Önceliğimiz daima müşterilerimizin sağlını koruyarak ilaçlama faaliyetlerimizi gerçekleştirmektir. Haşere ve fare türlerine karşı kullanmış olduğumuz ilaçların insan sağlına herhangi bir zararı dokunmamaktır. Çekmeköy dışında Fatih böcek ilaçlama hizmeti de vermekteyiz.

GÜNÜN 24 SAATİ İLAÇLAMA HİZMETİ

İstanbul Çekmeköy böcek ilaçlama şirketi müşterilerine günün 24 saati kesintisiz ilaçlama hizmeti sunarak taleplerinize anında cevap vermektedir. Yaşam alanlarınızda karşınıza çıkan haşere ve fare türlerinden vakit kaybetmeden kurtulmak için 7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir. Böcek ilaçlama Çekmeköy firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır.

Çekmeköy bölgesinde en çok şikayet aldığımız semtler;