Çeşme böcek ilaçlama

çeşme böcek ilaçlama

Akdeniz iklim kuşağında kalan İzmir’de yazlar sıcak ve kurak kışlar ılık ve yağışlı geçmektedir. Genel itibarıyla şehir haşere türlerinin daha çok barındığı kriterlere uygun olarak nemli ve sıcaktır.
Böcekler, dünya üzerinde en fazla nüfusa sahip canlılardır. Günümüzde 6 ila 10 milyon arasında değişen nüfusları; fiziksel ve yapısal farklılıkları ile tüm kıtalara dağılmıştır.Tatil alanı olan İzmir’in Çeşme ilçesinde de yoğun olarak görülen böcek istilaları sebebi ile Çeşme böcek ilaçlama firmamız bölgede yoğun ilaçlama faaliyetleri göstermektedir.

Çeşme böcek ilaçlama servisi

Kişisel veya toplumsal alanlarımıza girmeyi kolaylıkla başaran bu canlıların insanlara birçok zararları mevcuttur. Kan emici böcek türleri doğrudan hastalık bulaştırır. Bunlar tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma olmak üzere birçok farklı mikrop ve bakterilerle insanları zehirleyebilir. Hamam böceği ve kalorifer böceği türleri ise gezindikleri pis ortamlardan edindiği mikrobu konakladığı yerlere salgı ve dışkı yoluyla bırakır. Açık pencere ve kapılardan, baca aralarından, dışarıdan getirdiğimiz herhangi bir eşyadan kolaylıkla evlerimize sızabilirler. Özellikle yeşillik alanlara ve park, bahçe yakınlarında bulunan evlerde böcek sorunu çok sık görülmektedir. Bilhassa karanlık ve insanların fazla ulaşamadığı yerlerde barınan böcekler, fark edilmediği takdirde kısa sürede yumurtlayarak ürerler. Bunun sonucu ise böcek istilalarına neden olmaktadır.

Turizm açısından son derece önemli beldelerimizden biri olan Çeşme’de, Prestij firmamız gerek müşteri hizmetleriyle gerekse böcek ilaçlama da uzman ekibiyle beraber 7 gün 24 saat sizlerin güvenliği için hizmet sağlamaktadır. Son derece kaliteli, güvenilir, hızlı ve ekonomik olarak uygun hizmet anlayışıyla  hareket eden firmamızda müşteri temsilcilerimize gün boyu ulaşarak ilaçlama hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

İzmir Çeşme’de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler