İzmir Çiğli böcek ilaçlama

çiğli böcek ilaçlama

Türkiye’nin en büyük 3. şehri olan İzmir günümüzde liman kenti olmasıyla birlikte ticarette, turizmde ve metropol olmasından ötürü iş imkanlarının artmasıyla birlikte oldukça fazla nüfus çekmektedir. Türkiye’nin birçok açıdan en önemli kentleri arasında olan İzmir, konumu itibarıyla sıcak ve nemlidir. Böceklerin en çok tercih ettiği iklime sahip olan şehir bu konuda oldukça elverişlidir.Bu nedenle Çiğli böcek ilaçlama firmamız bölgede yoğun ilaçlama faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Tür ve taksonomi açısından dünya üzerinde en fazla sayıya sahip olan bu canlılar dünyada tüm kıtalara yapısal ve fiziksel özellikleri bakımından dağılmıştır. Haşereler eskimiş döşeme  ve çatlaklardan, banyo ve tuvalet havalandırmalarından, kanalizasyon boruları yolundan ve pek çok farklı yoldan evinize veya toplumsal alanlarınıza girebilir. Bunlardan korunmak için evde uygulanabilecek basit yöntemler yetersiz gelecektir. Özellikle bazı böcek türleri konakladıkları yerde bir süre fark edilmezse kısa zaman içinde üreyebilirler. Pis ortamlarda gezdiklerinden  taşıdıkları bakteriyi, açıkta bulunan besinler üzerine bırakabilirler veya salya, dışkı yoluyla birçok hastalığa sebebiyet verebilirler. Kan emici böcek türleri doğrudan hastalık bulaştırır.  Bu hastalıkların bazıları şunlardır; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma.

Çiğli böcek ilaçlama alanları

Prestij ilaçlama firmamız yıllardır İzmir’in genelinde vermiş olduğu kaliteli, güvenilir, sağlıklı ve son derece ekonomik hizmet anlayışıyla sektörde öncüdür. Bizim için önemli olan insan sağlığıdır. Çiğli ilçesinde hizmet vermekte olan firmamızı arayarak şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Profesyonel ilaçlama ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip alan büyüklüğünü, böcek türünü ve böceğin direncini tespit etmesinin ardından ilaçlama işlemine geçilir. Uygulama sonrası yapılacak olanlar ekip lideri tarafından sorumlu kişiye bildirilir. Uygulamada esas olan ise belli periyotlar halinde devamlılığını sağlamaktır. Kendinizi, yaşam alanınızı ve sevdiklerinizi güvene almak için 7 gün 24 saat müşteri temsilcilerimiz ve ilaçlama ekibimizle beraber hizmetinizdeyiz.

İzmir Çiğli’de İlaçlama Hizmeti Verdiğimiz Semtler