Avcılar Cihangir İlaçlama

cihangir-ilaclama

Avcılar Cihangir bölgesine hizmet veren ilaçlama firmamız, bölgede yaşanan her haşere ve kemirgen sorunları ile yakından ilgilenmektedir. Avcılar ilçesinde yeşil alanların bulunması, sokak hayvanlarındaki fazlalık, altyapı borularının yeterince sağlam olmayışı gibi sebeplerden ötürü haşere sorunu sıklıkla görülmektedir.

Cihangir ilaçlama servisi, her türlü haşere ve kemirgen türüne karşı profesyonel kadrosuyla ilaçlama servisi vermektedir. Haşere ve kemirgenlere karşı kullanılan ilaçlar mühendislerimiz tarafından hazırlamakta ve uygulamaları kontrol edilmektedir. Piyasada hazır olarak satılan haşere ilaçları, kesin çözüm vermemektedir. Her canlının bağışıklık sitemi aynı değildir. Tek bir ilaç her haşere ve kemirgen türüne etki edecek diye bir durum söz konusu değildir. Örneğin; lağım faresi çok güçlü bir yapıya ve bağışıklık sistemine sahiptir.

Cihangir ilaçlama servisi

Kullanılan çoğu ilaç lağım faresinin bünyesinde hiçbir etki göstermemektedir. Bu tür zararlı canlıları özel yöntemlerle yakalayarak özel ilaçlar kullanmak gereklidir. Cihangir fare ilaçlama servisi en yeni teknolojik ekipmanlar ve ilaçlarla hizmet vermektedir. Fare yakalama uygulamalarımızda fare istasyonlarını kullanarak herhangi bir riske fırsat vermeden ilaçlama yöntemi yapılmaktadır. Fare istasyonu özel olarak tasarlanmış bir kutu şeklinde olup üzerinde farenin giriş ve çıkışının sağlanması için küçük bir kapı bulunmaktadır. Fare istasyonu içinde bırakılan fare yemleri ortama dağılmadan güvenli bir biçimde muhafaza altında olur. Bu istasyonlar sayesinde farenin yemi yemesi sağlanarak kısa sürede fare problemi son bulur. Bu yöntemlerin yanı sıra Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama tekniklerini de kullanarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Cihangir ilaçlama servisi günün 24 saati ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Cihangir ilaçlama sayesinde en kısa sürede ve güvenilir yollarla haşere ve kemirgenlerden kurtulmanız mümkündür. Avcılar Cihangir haşere ilaçlama fiyatlarını öğrenmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Cihangir ilaçlama servisi tüm Kocaeli, İzmir ve İstanbul ilçelerinde %100 garantili ilaçlama uygulamaları yapar.