Cumhuriyet Böcek İlaçlama

şişli cumhuriyet böcek ilaçlama

Cumhuriyet Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Cumhuriyet ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Cumhuriyet semti Şişli ilçesinde yer almaktadır. Şişli Cumhuriyet böcek ilaçlama servisi olarak, Cumhuriyet bölgesinde yer alan tüm alanlara böcek ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.

HAŞERELERİN İNSANLAR ÜZERİNDEKİ ZARARI NEDİR?

Böcek ve farelerin varlığı insanların sağlığını bozmaya neden olduğu gibi maddi kayıplara da yol açmaktadır. Evcil hayvan bulunan evlerde genellikle pire sorunlarıyla karşılaşırız. Evcil hayvanların üzerinden ayrılan pireler insanların bilek ve bacak kısımlarına kümelenerek ısırırlar. Haşere ısırıkları insanların sağlık problemleri yaşamalarına neden olmaktadır. Haşere ve farelerden geçen virüsler nedeniyle hayatını kaybeden kişiler bulunmaktadır.

Haşerelerin birçoğu bulunduğu ortamda yer alan eşyaları kemiren canlılardır. Haşerelerin zarar verdiği eşyalar kullanılmaz hale gelmektedir.

HANGİ ALANLARDA İLAÇLAMA YAPILABİLİR?

Cumhuriyet böcek ilaçlama firması olarak iç ve dış tüm alanlarda ilaçlama çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullanmış olduğumuz, sıvı, kokulu, kokusuz ve jel uygulamaları sayesinde haşerelerin gizlendiği en zor alanlara bile erişerek ilaçlama yapmaktayız.

HER BÖCEK VE FARE TÜRÜ EVE GİRER Mİ?

Yuvalarından ayrılan tüm haşere ve fare türleri evlerimize dolaylı yollardan ulaşarak yuva yapabilirler. Evinizde karşılaştığınız bir haşere türü birden fazla haşerenin bulunduğunun göstergesidir. Çünkü haşereler toplu olarak yaşayan canlılardır. Bulundukları alana yüzlerce yumurta bırakırlar.Yaşam alanlarınızda karşınıza çıkan haşere türlerinden zamanında kurtulmanız çok önemlidir. Aksi durum da haşereler hızla yumurta bırakarak çoğalacaklardır.

Cumhuriyet böcek ilaçlama servisi olarak profesyonel ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Haşere türüne özel olarak belirlenen ilaçlar ile uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle haşereler yumurta bırakmadan kısa sürede etkisiz hale gelirler. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ürünlerimizin TSE damgası bulunmaktadır.

Cumhuriyet İstanbul böcek ilaçlama servisinden hizmet almak istediğiniz vakit iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Şişli ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

Etiketler: