Darıca Böcek İlaçlama

darica-bocek-ilaclama

Darıca Böcek İlaçlama servisi; Kocaeli Darıca ve tüm semtlere uygun fiyatları ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Prestij ilaçlama Kocaeli’nin bütün ilçelerine ve semtlerine hizmet verdiği gibi Darıca böcek ilaçlama servisiyle de hizmetinizdedir. Darıca böcek ilaçlama servisi, bölgede yer alan tüm semtlere 7/24 haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Haşere ve fare türleriyle en etkili mücadele yolu profesyonel ilaçlama firmalarından destek almaktır.

Haşere ve fare türlerine karşı her zaman tedbirli olmalıyız. Bu zararlı canlıların hangi alanlarda karşımıza çıkacakları belli olmamaktadır. İç ve dış tüm alanlarda gezinerek yuva yapabilen haşere ve fare türlerine karşı alınabilecek en etkili önlem yaşam alanlarımızı periyodik olarak ilaçlanmasıdır.

Haşere ve fareler gerek yapıları gerek gezindikleri ortamlar nedeniyle çok sayıda mikrop ve virüsün taşıyıcılığını yaparlar. Verem, humma, cilt hastalıkları, tifüs, dizanteri, sıtma, veba gibi ciddi hastalıklara sebebiyet veren haşere ve fare gruplarından kurtulmanın en güvenli yolu profesyonel destek almaktır. Darıca böcek ilaçlama olarak alanında uzman kadromuz eşliğinde profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

MODERN BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Böcek İlaçlama Darıca şirketi, insan ve çevre sağlığını tehdit eden haşere ve fare türlerine karşı gelişmiş teknolojik cihazlar ve yüksek kalitedeki ilaçları kullanarak müdahale etmektedir. Böcek ilaçlama yöntemlerinde kullanmakta olduğumuz ilaçların tümü Dünya Sağlık Örgütü Tarafından onaylıdır. Darıca böcek ilaçlama daima sağlığınızı koruyarak çalışmalarını sürdürmeyi ilke edinmiştir.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Jel
  • Fare istasyonları

gibi her böcek ve haşere türü üzerinde etki göstermekte olan yöntemlerdir. Bu yöntemler sayesinde kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşılmakta ve bu süreçte insan sağlığını etkileyen herhangi olumsuz bir vaka yaşanmamaktadır.

 Böcek ilaçlama Darıca olarak en çok ilaçlama yaptığımız haşere ve fare grupları;

Bit, pire, tahtakurusu, Hamam böceği, kene,  akrep, deri böceği, gümüş böceği,karınca, örümcek, halı böceği tahtakurdu, güve, çıyan, sivrisinek, danaburnu, kakalak, sivrisinek,mite,pamuk faresi, kalorifer böceği, kulağakaçan böceği,  arı, tatarcık, kertenkele, lağım faresi,salyangoz, tespih böceği,  çatı faresi, fındık faresi gibi zararlı canlı türlerinden kaynaklanan problemler üzerinde etkili ilaçlama yöntemlerimizle kalıcı sonuçlara ulaşmaktayız. Sıklıkla problem oluşturan hamam böceği, fare ve pire de servisimizin ilaçlama yaptığı canlı türleri arasında yer almaktadır.

Kocaeli Darıca böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafınca gereken bütün onaylara sahip yasal bir kuruluştur. Kurulduğumuz günde beri daima kaliteli ve güvenli hizmet vererek başarıya ulaştık. Müşterilerimizin sağlığını koruyarak çalışmalarımızı sürdürmek bizim için önemli bir değerdir.

GÜNÜN 24 SAATİ KESİNTİSİZ BÖCEK İLAÇLAMA HİZMETİ

Darıca böcek ilaçlama, ihtiyaçlarınıza anında cevap vermek adına günün 24 saati haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Yaşam alanlarınızda haşere veya fare ile karşılaştığınız takdirde anında iletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimizi ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız sizin müsait olduğunuz tarih ve saat içerisinde çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Darıca olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. Kocaeli’nin tüm İlçe ve semtlerine aynı ilaçlama fiyatlarıyla hizmet sağlamaktayız.