Dumlupınar böcek ilaçlama

dumlupınar-bocek-ilaclama

Dumlupınar böcek ilaçlama servisi; Kadıköy Dumlupınar ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Dumlupınar, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan Kadıköy ilçesine bağlı mahallelerden biridir. Dumlupınar böcek ilaçlama servisi olarak, Dumlupınar bölgesinde yer alan her alana böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Neden Dumlupınar Böcek İlaçlama Şirketi?

  • Şirketimizin önceliği insan ve çevre sağlığına zararı dokunmayan haşere ilaçları kullanmaktadır.
  • Şirketimiz için müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek önemlidir.
  • Böcek ve kemirgen türlerine karşı kullandığımız ilaçlar, böcek ve kemirgen türü özel olarak hazırlanmıştır.
  • Şirketimiz bünyesinde ziraat ve kimya mühendisi görev almaktadır.
  • Şirketimizin Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahiptir.
  • Sizlere en kaliteli hizmeti sunan müşteri temsilcilerimiz 7/24 hizmet vermektedir.
  • Şirketimizin gerçekleştirmiş olduğu ilaçlama çalışmalarının yüzlerce referansı kayıtlarımızda yer almaktadır.
  • Uygulanan böcek ilaçlama işleminden sonra yapılan uygulamanın detaylı dokümanı hazırlanarak yetkili kişiler tarafından sizlere teslim edilmektedir.

Dumlupınar böcek ilaçlama servisi

Dumlupınar ilaçlama firması; ev, işyeri, ofis, alışveriş merkezi, okul, bina, bodrum, apartman, site, bahçe, sera, tarla, fabrika, restoran gibi açık kapalı her alanda profesyonel ilaçlama hizmeti vermektedir.

Yaşam alanlarınıza yerleşerek size ve çevrenize mikrop yayan, maddi zararlara sebep olan haşere ve kemirgenlerden kurtulmanın en doğru çözüm yolu profesyonel destek almaktır.

Gerçekleştirmiş olduğumuz ilaçlama uygulamaları çözüm odaklıdır. Hedefimiz ortamda var olan haşere ve kemirgen türlerini ilaçlama sonrasında tamamen yok etmektir. Amatörce yapılan ilaçlama uygulamalarında yüzeysel ilaçlama uygulamaları, kalitesiz ilaçlar, yanlış uygulanan yöntemler nedeniyle haşere ve kemirgen problemi defalarca yaşanmaktadır. Dumlupınar Pire İlaçlama firması olarak öncelikle ilaçlama yapılacak alanı ve alanda yer edinen haşere ve kemirgen türünü belirledikten sonra en uygun ilaç ve ilaçlama yöntemlerini kullanarak kesin sonuçlara ulaşmaktayız. İlaçlama hizmeti almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.