Eşek arıları

esek-arilari

Prestij ilaçlama, eşek arılarından kurtulmanızda sizlere en iyi desteği sağlamaktadır. Sektörde bir marka olan Prestij ilaçlama, insanlara oldukça zararlı olan eşek arıları ile mücadelenizde en ekonomik ilaçlama fiyatları ile yanınızdadır. Sektördeki tüm firmalar, tüm arı türlerini ilaçlayamaz. Eşek arısı ilaçlama firmaları kesinlikle, tecrübeli firmalar olmalıdır. Prestij ilaçlama, sektörde uzun yıllardır eşek arıları ilaçlama hizmeti vermektedir.

Eşek Arıları Yaşam Alanları

Eşek Arıları genellikle ağaç kütükleri, çatı kirişleri gibi yerlerdeki, yumuşamış tahtalarda bir veya birkaç petek tabakası içeren basit yuvalar yaparlar. Kovanı oluşturan bu petek tabakaları, vertikal olarak da birbirine bağlı olup, içlerine yeni kraliçe ve diğer anlar yerleşirler. Burada üreyerek kışı geçirdikten sonra, ilkbaharda başka yerlerde yuva yapımı için yeni kraliçe ve işçi arılar kovandan ayrılırlar. Eski kraliçe dahil, kovanda kalan anlar ise sonbaharda ölürler. Özellikle bu mevsimlerde eşek arısı ilaçlama uygulamasının önemi büyüktür. Bu dönemlerde önlem amaçlı dahi de olsa eşek arısı ilaçlama firmaları ile görüşüp, hizmet talebinde bulunmalısınız.

Sokma organları bal anılarından daha güçlü olup, otomize olmadığı için sokmayı takiben vespidler yaşamlarına devam edebilir ve değişik zamanlarda birçok farklı bireyi sokabilirler. Vespidae ailesindeki anılar, gerekbal ve gerekse petekleri açısından hiçbir ekonomik değerleri bulunmadığı için, genellikle zararlı böcekler olarak kabul edilirler. Bu nedenle özellikle yerleşim binimlenine yakın kovanlar, insanlar tarafından bulunarak, tahrip edilmektedir. Bu durumda eşek arılarını sinirlendirmekte ve insanlara zarar vermektedirler. Eşek arılarından korunmak adına eşek arısı ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız.

 %100 Garantili Eşek Arıları İlaçlama

Prestij böcek ilaçlama şirketler grubu, günün her saati ve vakti eşek arıları  ilaçlama hizmeti alabileceğiniz ve deneyimli personellerden oluşan  en etkili bir ilaçlama kadrosuna sahip firmadır.Prestij  böcek ilaçlama şirketleri, İstanbul ilinde ve  ilçelerinde böcek ve haşere ilaçlama hizmetini sağlayan profesyonel ilaçlama şirketleridir. Ancak tüm Eşek Arıları ilaçlama şirketleri, yasal ilaçlama şirketlerinden değildir. Bu nedenledir ki eşek arıları ilaçlama hizmeti alacağınız ilaçlama şirketinin  kesinlikle Sağlık bakanlığı onaylı bir şirket olmasına  kullandığı ilaçların insan sağlığına zararsız olup olmadığına dikkat edilmelidir.

Eşek Arılarından Kurtulmak ve Aklınıza Takılan Bütün Soruları Sormak İçin Bizi Arayabilirsiniz!!