Eşek Arılarının Üreme Hızı

esek-arilarinin-ureme-hizi

Prestij ilaçlama firması, tüm haşere türlerini ve tüm arı çeşitlerini ilaçlamaktadır. Sektörün lider firması Prestij ilaçlama, eşek arısı ilaçlama alanında en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermektedir.  Eşek arısı ilaçlama firmaları arasında %100 garantili ilaçlama hizmetini sağlayan tek firma olma özelliğine sahip Prestij ilaçlama, tek telefonunuzla en kısa sürede taleplerinize cevap vermektedir. Eşek arılarının üreme hızı çok yüksektir. Bir cinsin her bir yumurtasından 3.000 larva gelişebilmektedir. 12 günlük koza evresinden sonra genç arı dışarı çıkar ve en kısa zamanda çoğalmaya devam eder.

Arı Çeşitleri

Arılar, yaşadıkları alana ve yere göre çeşitlilik göstermektedir. Arı çeşitleri şunlardır;

  • Sarı arı
  • Siyah Arı
  • Corniola Bal Arısı
  • Kıbrıs bal arısı
  • Suriye bal arısı
  • Anadolu arısı
  • Kafkas arısı

Eşek arısı arı çeşitlerinin en zararlı türüdür. Eşek arısı iğnesiyle, insanlara zehirli bir salgı bırakır. İnsanları zehirleyen eşek arısı, birçok insanın ölümüne neden olabilmiştir. Eşek arısından korunmak için mutlaka eşek arısı ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız.

Eşek Arıları Çok Hızlı Ürerler

Küçük bir cins eşek arısı yumurtalarını başka böceklerin yumurtalarını içine bırakır.Bundan sonra şaşılacak bazı olaylar meydana gelir.Eşek arısının  her bir yumurtasında bir larva gelişmez,iki,on iki hatta elli larva gelişir.Bu olayın nedeni,yumurta hücresinin normal bir şekilde bölündükten sonra,tomurcuklanmasıdır.

Eşek arısı ilaçlama servisleri, günün her saati haftanın her günü hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz. En ekonomik eşek arısı ilaçlama fiyatları ile hizmet almak için müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla, hizmet talebinde bulunabilirsiniz.