Esenler Böcek İlaçlama

esenler-bocek-ilaclama

Esenler Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Esenler ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır. Esenler, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Prestij İlaçlama şirketi olarak İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerinde ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Esenler Böcek İlaçlama servisi olarak  bölgede yer alan tüm semtlere kesintisiz haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Esenler sakinlerinin haşere ve fare problemini çözerek yaşam alanlarını dezenfekte ediyoruz.

AÇIK VE KAPALI TÜM ALANLARA İLAÇLAMA HİZMETİ

Esenler böcek ilaçlama şirketi olarak; ev, iş yeri, havalandırma, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, okul, yurt, dershane, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi yaşam sürdüğümüz alanlardan sıkça haşere şikayeti almaktayız. İstanbul Esenler Böcek İlaçlama şirketi ilaçlama uygulamalarını açık veya kapalı tüm alanlarda başarı ile gerçekleştirmektedir.

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINCA ONAYLI İLAÇLAMA HİZMETİ

Böcek ilaçlama Esenler firması olarak firmamız bünyesinde görev alan tüm personelimiz alanında uzman kişiler olup firmamız tarafınca verilen eğitimlere tabi tutulmuşlardır. Haşere ve fare grupları üzerinde uygulamış olduğumuz tüm ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmiş olup Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylıdır. Firmamız bünyesinde görev alan ziraat mühendisleri ilaçlama yöntemlerini daima gözetim altında tutmaktadır.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Esenler böcek ilaçlama servisi olarak haşere ve fare türleri üzerinde uygulamakta olduğumuz profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz;

  • Sıvı
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Jel
  • Fare istasyonları

İlaçlama yöntemlerimiz uzman ilaçlama personelimiz tarafından haşere türü ve yoğunluğu tespit edildikten sonra seçilmektedir. İlaçlama uygulamalarından sonra gerçekleşen çalışmanın raporu çıkartılarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

7 GÜN 24 SAAT İLAÇLAMA HİZMETİ

Haşere ve fare problemleriyle karşı karşıya kaldığınız anda Esenler böcek ilaçlama servisine ulaşarak anında hizmet alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Esenler böcek ilaçlama servisi olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare ilaçlama ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

İLAÇLAMA FİYATLARI

İlaçlama uygulamalarımız profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından güvenle uygulanmaktadır. Esenler Böcek İlaçlama şirketi, tüm semtlerde aynı ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla hizmet vermektedir. Tüm ilaçlama uygulamalarımızda kaliteden ödün vermeden faaliyetlerimizi başarı ile gerçekleştirmekteyiz.