Ev Faresi ilaçlama

prestij-ilaclama-com

Ev Faresi ilaçlama hizmeti veren firmamız ile İstanbul, Kocaeli, İzmir illeri için fare ve haşere ilaçlama servisi alın!

Fare türleri arasında en ufak yapıda olan ev faresinin ortalama büyüklüğü 20cmdir. Bu canlının diğer bir ismi ise fındık faresidir. Bu canlının da kendisine ait bazı belirgin özellikleri vardır. Mesela ev faresinin rengi tamamen gri ve boz rengindedir. Ev fareleri genelde evlerde barınmayı tercih etmeselerde dışarıda aç kaldıkları zaman evlere girerler.

Ev faresi, genelikle evlerin kilerlerinde ve depolarında bulunur. Bu yerlerde aradıkları besinleri bulamayan ev fareleri, evdeki koltukları veya kapıları kemirir.Evlerinizde ev faresi ile karşılaştığınız vakit Ev Faresi ilaçlama uygulaması yaptırmak için ev faresi ilaçlama şirketleri ile görüşerek destek almalısınız.Fare ilaçlama uygulamaları evlerinizi fare türlerinden koruyarak oluşabilecek zararların önüne geçer.

ev-faresi-ilaclama

Ev faresi ilaçlama günümüzde bu tür uygulamalara en kesin çözüm olarak görülmektedir. Çünkü fareler ile bireysel mücadele daima olumsuz sonuçlar verdiği gibi tehlikeli olmaktadır.Fare türlerinden insanlara bulaşan hastalıklar insan sağlığını risk altına almaktadır. İlaçlama bu sorunları ortadan kaldırarak sağlığınızı ve yaşam alanlarınızı daima korur. Fare dışında akrep ilaçlama servisimizde bulunuyor.

Ev faresi, beslendikleri yerde salyalarını ve dışkılarını yedikleri ürünlerin üzerine bırakır. Fark edilmeyen bu yiyeceklerle  beslenen kişiler farelerden geçebilecek hastalıklara maruz kalmaktadır. Bu nedenle evlerinizde fare ile karşılaştığınız vakit ilaçlama firmaları irtibata geçmelisiniz.Fare ilaçlama konusunda destek almadığınız zaman evlerinize kadar giren bu kemirgenlerin maddi zararlara da yol açması olası bir durumdur.

Fare Türlerinden İnsanlara Geçen Hastalık Türleri

  • Humma
  • Verem
  • Sıtma
  • Grip
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Parazitsel Hastalıklar

Prestij ilaçlama, ev faresi ilaçlama servisi ile fare problemi yaşanan tüm alanlara fare ilaçlama uygulaması yaparak dezenfekte etmektedir.Ev faresi ilaçlama uygulamaları firmamız tarafınca gerekli eğitimleri almış, alanında uzman fare ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır.Ev faresi ile mücadele işlemlerinde daima başarı sağlayan Prestij ilaçlama, günün 24 saati ev faresi ilaçlama servisi ile hizmetinizdedir.Fare ilaçlama gibi merak ettiğiniz konularda 7/24 Müşteri Temsilcilerimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.