Ev ilaçlama Hizmetleri

ev-ilaclama

Yaşam alanımız olan evlerin temizliği bizleri yakından ilgilendiriyor. Ailemizle beraber yaşadığımız bu evlerde barınabilecek mikrop ve bakteriler hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Bu mikrop ve bakterileri ise çoğunlukla eve haşere ve böcekler taşıyor. Haşere ve böceklerden kurtulmak için ise etkili bir ilaçlama yaptırmak yeterli olacaktır. Yılların tecrübesi ile Prestij İlaçlama, ev ilaçlama hizmeti ile haşere ve böceklere karşı en sağlıklı ve etkili yöntemleri kullanarak evinizi steril bir hale getiriyor.

Ev ilaçlama

Ev ilaçlama hizmetinde lider isim

Böcek ve haşereler evlere girdikleri takdirde burada üreyerek çoğalırlar ve bakteri oluşumuna neden olurlar. Bakteriler ise insan vücuduna kolaylıkla nüfuz ederler. Bu sebeple evlerin aralıklarla böcek ilaçlama işleminden geçmesi gerekir. Böcek ilaçlama; kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve fare ilaçlama olmak üzere 4 şekilde yapılmaktadır. Evdeki haşere türü ve ortamın şartlarına bağlı olarak bu 4 ilaçlama yönteminden birisi kullanılacaktır.

Böcek ilaçlama denildiğinde üzerinde durulması gereken temel konu ev steril hale gelene kadar ilaçlama yapılmasıdır. Kokulu ilaçlama daha çok haşerelerin yoğun olduğu durumlarda tercih edilir. Bunun sebebi böceklerin yumurta bırakarak çoğalmaya gitmeye başlamasıdır. Böyle bir durum varsa etkili yöntem olan kokulu ilaçlama tercih edilir. Kokulu ilaçlar genellikle keskin bir kokuya sahiptir. Bu nedenle ilaçlama yapıldıktan sonra ortalama 4 saat kadar ev ortamından uzaklaşmak gerekebilir.

Kokusuz ilaçlar ise insan sağlığına kesinlikle olumsuz etki etmeyen, belirli haşere grupları için uygulanan bir yöntemdir. Jel ilaçlama böceğin yediği besine etki eder. Böceğin yediği bu besini yuvasına götürmesi ile yayılarak çevredeki tüm haşereleri yok ettiği bir yöntemdir. Fare ilaçlama ise eve giren farelere yönelik uygulanan bir ilaçlamadır. Farelere özel olarak hazırlanan ilaçlar ile evinizdeki fare problemini kökünden çözer.

Prestij İlaçlama tüm ilaçlama yöntemlerini deneyimli ekibi ile profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. Evinizde gerçekleştirilecek ilaçlama ile evinizdeki zararlı tüm haşere, böcek ve farelerden kurtulabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı onaylı ve ziraat mühendisleri tarafından geliştirilen etkili ilaçları ile Prestij İlaçlama yılların verdiği deneyim ile böcek ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor, evinizi steril bir hale getiriyor.