Ev İlaçlama Yöntemleri

ev-ilaçlama

Yaşadığımız mekanı temiz tutmak bir çok hastalık ile mücadele konusunda bize yardımcı olmaktadır. Ancak yaz aylarının gelmesi ile birlikte nüfusun yoğun olduğu bölgelerde sıklıkla görülen haşereler insan sağlığını tehdit edecek bir çok virüsü bünyelerinde taşımaktadır. Fare, hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurusu, pire, bit ve sivri sinek gibi canlılar yapıları itibari ve gezindikleri bölgeler nedeni ile çok pis canlılardır. Evde böcek görülmesi durumunda ciddi rahatsızlıklarda meydana gelebileceğini düşünüp ev ilaçlama şirketleri ile görüşüp ev ilaçlama hakkında bilgi alınmalıdır.

Evde uygulanabilen böcek ilaçlama ve fare ilaçlama yöntemleri;

  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Sıvı ilaçlama
  • Fare istasyonları

haşere ilaçlama işlemi uzman ekip ve ruhsatlı ev ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. İlaçlama esnasında kullanılacak böcek ilaçları sağlık bakanlığı onaylı olması gerekmektedir. Yanlış yapılan bir uygulama ya da yanlış uygulanan bir ilaç sizlerin sağlığı ile oynayacaktır. Evlerinizde bulunan ilaçların üzerine yayılan kimyasal ilaçlar sağlık problemlerinin yaşanmasına sebebiyet verecektir.Alanında uzman ilaçlama şirketlerinden ev ilaçlama hizmeti alınması bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmanızı engelleyecektir.

Bu nedenle yıllardır haşere ilaçlama konusunda uzman olan firmamızı siz değerli müşterilerimize ev ilaçlama konusunda sürekli bilgi danışabileceğiniz 7/24 çalışan çağrı merkezi elemanlarımız ve ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanan sağlık bakanlığı onaylı böcek ilaçları ile eğitimli ilaçlama teknisyenlerimiz yaşam alanlarınızda huzur ve güvenle yaşamanız için sizlere destek olmaktadır.