Eyüp Böcek İlaçlama

eyup-bocek-ilaclama

Prestij İlaçlama Firması, Eyüp Böcek İlaçlama Servisi ile Eyüp’ün tüm mahalle ve semtlerine garantili ve kalıcı  ilaçlama hizmeti vermektedir.

Haşere, böcek ve fare türleri insanların besin kaynaklarına yakınlıkları ve yine insanların sıcak ortamlar sağlamaları nedeniyle barınmak için insan yaşam alanlarını tercih ederler. Var oldukları alana kısa zamanda uyum sağlayan haşere türleri genellikle aç kaldıkları vakit yiyecek bulmak için yaşam sürdüğümüz alanlara geçiş sağlarlar. Yaşam alanlarınızda yer edinen haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde günden güne sayılarını çok hızlı bir şekilde artırarak üremeye devam edeceklerdir. İstanbul Eyüp haşere ilaçlama firması olarak, gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız sayesinde haşereleri gizlendikleri alanlarda kısa sürede etkisiz hale getirmekteyiz.

Böcek İlaçlama Uygulamaları

Eyüp Fare İlaçlama olarak haşere, fare ve böcekleri, gelişmiş yeni teknikler ve kimyasallarla etkisiz hale getirerek, alanın sterilizasyonunu yapmaktayız. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafınca gerekli tüm belgelere sahip olup kullandığı tüm kimyasal ilaçları TSE onayından geçirerek uygulamaktadır. Firmamız tarafından kullanılan ilaçların tümü haşere türlerine karşı özel olarak üretilmiş olup Dünya Sağlık Örgütü Standartlarındadır.

İlaçlama yöntemlerimiz;

  • Jel
  • Kokulu
  • Kokusuz
  • Sıvı
  • Fare istasyonu

İlaçlama yöntemlerimizin her biri gerekli tecrübe ve bilgi donanımına sahip profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. İstanbul Eyüp Böcek İlaçlama firması olarak; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Eyüp kalorifer Böceği İlaçlama

Diğer bir adı da hamam böceği olan kalorifer böcekleri son derece dayanıklı, seri üreyebilen ve -30 ile 50 derece arasındaki sıcaklıklarda yaşayabilen, yaşam alanlarımızın en ücra köşelerinde bile oldukça rahat beslenen canlılardır. En sevdikleri yerler sıcak, nemli ve karanlık ortamlardır. Bu böcek türlerinin görüldükleri ilk zamanda müdahalelerinin yapılması gerekir. Açık ve kapalı ortamlarda barınmalarına göre farklı yöntemler uygulanarak ilaçlama yapılır. Detaylı bilgi için Prestij İlaçlama Firmasının çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Eyüp Böcek İlaçlama Fiyatları

Eyüp haşere ilaçlama fiyatları tüm İstanbul ilçelerinde aynıdır. Fiyatlandırmalarımız uygulama yöntemlerimize ve ilaçlama yaptığımız alanın özelliklerine göre belirlenmektedir.

Eyüp ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;