eyup-bocek-ilaclama

Eyüp Böcek İlaçlama

Eyüp Böcek İlaçlama servisi; İstanbul Eyüp ve tüm semtlere uygun fiyatlar ile haşere ve böcek ilaçlama hizmeti veren bir firmadır.

Eyüp, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. Prestij ilaçlama İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine hizmet verdiği gibi Eyüp böcek ilaçlama servisiyle de hizmetinizdedir. Eyüp böcek ilaçlama servisi, Eyüp bölgesinde yer alan tüm semtlere 7/24 haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Eyüp ilçesinde en çok şikayet aldığımız semtler;

 • Alibeyköy
 • Çırçır
 • Göktürk
 • Kemerburgaz
 • Köyler
 • Rami
 • Yeşilpınar

Eyüp dışında Avcılar böcek ilaçlama hizmetleri de veriyoruz.

Haşere ve fare türleri insanların gıda maddelerine ve yaşadıkları alanlara ilgi duyarlar. Var oldukları alana kısa zamanda uyum sağlayan haşere türleri genellikle aç kaldıkları vakit yiyecek bulmak için yaşam sürdüğümüz alanlara geçiş sağlarlar. Yaşam alanlarınızda yer edinen haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde günden güne sayılarını artırarak üremeye devam edeceklerdir.

İstanbul Eyüp böcek ilaçlama firması olarak, gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız sayesinde haşereleri gizlendikleri alanlarda kısa sürede etkisiz hale getirmekteyiz.

İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Haşere ve fareleri gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız ve yüksek kalitedeki ilaçlarımız sayesinde kısa sürede yaşam alanlarınızdan temizleyerek yaşam alanlarınızı dezenfekte ediyoruz. Eyüp böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafınca gerekli onaylara sahip olarak hizmet vermektedir. Firmamız tarafından kullanılan ilaçların tümü haşere türlerine karşı özel olarak üretilmiş olup TSE damgaları bulunmaktadır.

İlaçlama yöntemlerimiz;

 • Jel
 • Kokulu
 • Kokusuz
 • Sıvı
 • Fare istasyonu

İlaçlama yöntemlerimizin her biri gerekli tecrübe ve bilgi donanımına sahip profesyonel ilaçlama personellerimiz tarafından uygulanmaktadır.

İstanbul Eyüp Böcek İlaçlama firması olarak; Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

7/24 İLAÇLAMA HİZMETİ

Eyüp Böcek İlaçlama şirketi olarak yaşam alanlarınızı en kısa sürede haşere ve farelerin varlığından korumak ve kurtarmak adına 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız.

Haşere ve fare türleri hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulmak için uzman Müşteri Temsilcilerimize 7/24 ulaşarak detaylı bilgi almanız mümkündür.

İLAÇLAMA FİYATLARI

Böcek ilaçlama Eyüp firması olarak amacımız uygun ilaçlama fiyatlarıyla kaliteli hizmet sunmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşterilerimize daima ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli ve güvenli çalışmalar sonucu müşterimizi memnun etmekten daima gurur duyarız. İstanbul’un her semtine aynı kalite ve aynı özende hizmet vererek yapılan ilaçlama uygulamalarımızda aynı ilaçlama fiyatları geçerlidir.

Prestijilaclama.com her türlü haşere ilaçlama konusunda yanınızdadır.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir