Fabrika ilaçlama

fabrika-ilaclama

Fabrika ilaçlama hizmeti veren firmamız; en uygun fiyatlarla ev, okul, işyeri ve fabrika ilaçlaması yapmaktadır.

Kurumsal şirket profiline sahip firmamız, fabrika ilaçlama işlemlerini başarı ile gerçekleştirmektedir. Firmamız insan ve çevre sağlığını koruma amacı ile uzun yıllar önce kurulmuştur. Halk sağlığını korumak için gerçekleştirdiğimiz çalışmaları Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirmekteyiz. Fabrika ilaçlama uygulamalarımız %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Firmamız her alanda haşere ile mücadele etmekte, tüm uygulamalarında başarı sağlamaktadır.

Alanda Uygulamanın Önemi

Fabrika ilaçlaması yapmak uzmanlık gerektirmektedir. Metrekare cinsinden büyük olan alanlarda her firma başarılı sonuçlar sağlayamaz. Çünkü böyle büyük alanlarda haşereler her yere yuva yapabilmektedir. Haşere yuvalarını tespit etmek, yalnızca uzman kişilerin gerçekleştirebileceği bir eylemdir. Böceklerin yuvalarını ve cinsini tespit etmek için eğitim almak gerekmektedir. Firmamız alanında uzman bir kadroya sahiptir. Uzman kadromuz, haşereler hakkında her türlü bilgiye sahiptir. Alanda bulunan böcek türünü ve yuvasını teşhis etmekte, daha sonra bilinçli olarak işlem yapmaktadır.

Üretim yapılan kuruluşlarda birçok böcek çeşidi bulunmaktadır. Her türlü atık madde ile beslenen böcekler, bu alanlarda kendilerine yuva kurarlar. Atıkların bulunduğu alanlar böcekler için ideal yaşam alanlarıdır.

Üretim yapılan alanlarda en çok bulunan zararlı canlılar;

Sıçan, kırkayak, salyangoz, kertenkele, güve, uyuz böceği, gümüş böceği, yılan, tatarcık, kakalak, kene, çekirge, Amerikan/ Alman hamam böceği, eşek arısı,   akar, akrep, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, pire, tahtakurdu, bit, halı böceği, tahtakurusu, çıyan, mayt, sinek, sivrisinek, mite, tatarcık, yaban arısı, karınca, hamam böceği, örümcek, kalorifer böceği, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma.

7/24 Hizmet

Şirketimiz en etkili yöntemlerle işlem gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat tarifesi ile fabrika ilaçlama işlemi yapmaktayız. Müşteri temsilcilerimizden fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Alanın metrekaresine göre fiyatlarımız belirlenecektir. Piyasadaki en düşük fiyatlarla, en kaliteli hizmeti vermekteyiz.