İlaçlama Firması Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fare ilaçlamak

Sektörün lider firması Prestij ilaçlama, Türkiye Standartlarının üzerinden hizmet vermektedir. (WHO) Dünya Sağlık Örgütü’nün tüm gelişmelerini takip ederek, uygulayan firmadır. Prestij ilaçlama, en ekonomik ilaçlama fiyatları ile fare ilaçlama firmaları arasında en iyi hizmeti sağlamaktadır. %100 garantili ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak ve fare gibi zararlı kemirgenlerden korunmak için bizimle iletişime geçiniz.

Güvenilir İlaçlama Hizmeti

Kemirgen sınıfında bulunan ve ağırlıklı olarak kış aylarında, kapalı alanlara farklı yollarla giriş yaparak hem korkuya neden olan hem de yiyecekleri ve eşyaları kemirerek zarara yol açan fareler doğurarak çoğalmaktadır. Bu nedenle, haşereler kadar hızlı bir çoğalma ivmesine sahip olmamakla birlikte, beyin yapıları oldukça gelişmiş olduğundan ve insanlarla da benzerlik gösterdiklerinden, grup davranışı sergilerler. Toplu halde yaşayabilen bu canlılardan kurtulmak için fare ilaçlama yaptırmak şarttır. Sıvı ilaçlar ile yapılabildiği gibi, tuzak ya da özel yemler kullanılarak da gerçekleştirilebilen fare ilaçlaması için uzman firmalardan hizmet almak gereklidir. Fare ilaçlama firmaları iyi araştırılmalı, güvenilir firmalardan yardım almak gerekir. En ekonomik ilaçlama fiyatları ile Sağlık Bakanlığı onaylı fare ilaçları ile hizmet veren, güvenilir ilaçlama şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

Fare zararlı bir kemirgendir. İnsanlara mikrop ve virüs taşıyan fare insan sağlığını olumsuz etkilemektedir.Fareler hastalık taşıyıcılarıdır. Farelerin bulaştırdığı hastalıklardan korunmak için Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama şirketleri ile anlaşarak, ilaçlama talebinde bulunmalısınız.

Farelerden Bulaşan Hastalıklar

  • Verem
  • Tifo
  • Sarılık
  • Veba
  • Hepatit B

Farelerin Yaşam Alanları

Ev, bina, bodrum ve çatı gibi alanlarda çok sık görülen kemirgenler, genellikle lağım ve rögar gibi alanlardan gelir. Bunun yanı sıra odun fabrikası, restoran gibi alanlarda da çok sık görülmelerinin nedeni, yiyecek ihtiyaçlarını zorluk çekmeden karşılayabilmeleridir. Ancak mermeri dahi kemirebilen farelerle doğal mücadele mümkün olmadığı gibi, besin maddelerini muhafaza etmek de yeterli koruma sağlamayacaktır. Dolayısıyla fareyi yok edebilmek için özel ilaçlar kullanılmalı ve profesyonel fare ilaçlama firmaları tarafından hizmet alınmalıdır. Fare ile mücadele alanında uzman olan Prestij ilaçlama, garantili ilaçlama hizmeti ile hem kapalı hem de açık alanlardaki fareleri yok ettiği gibi, kemirgenlerin alana yeniden girişini engelleyecek nitelikte uygulama yapmaktadır.

 7/24 Fare İlaçlama

Fare ilaçlama servisleri, günün her saati haftanın her günü hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimizden fare ilaçlama hakkında bilgi edinmek ve uygun ilaçlama fiyatlarımız ile hizmet almak için 7/24 müşteri temsilcilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir